Jakub Klíma  Hradec Králové po sezoně přišel o obránce Jana Mejdra a Jana Krále, má však další defenzivní pilíře. Čtyřiadvacetiletý Jakub Klíma, jenž dříve působil i v Mladé Boleslavi, zasáhl už loni do 28 zápasů a k lídrům týmu patří i letos. Na hřišti zatím nechyběl ani minutu. 
 Jakub Rada  Je mu už 35 let, věk u něj ale nehraje žádnou roli. Loňskou sezonu měl Jakub Rada parádní a dal během ní devět branek. Letos se sice ještě neprosadil, místo v základní sestavě si ale drží stále. Jeho zkušenosti se týmu náramně hodí.  
 Filip Kubala  Vlkanova už sice v kádru není, Hradec Králové má ale v týmu další ofenzivně laděné hráče. Dvaadvacetiletý Filip Kubala, jenž dříve hrával za Slovácko, dal už v uplynulé sezoně pět branek a přidal k nim čtyři nahrávky. A produktivní je taky letos. V šesti duelech se trefil dvakrát, na kontě má i dvě asistence. 
 Daniel Vašulín  Taky Daniel Vašulín loni prožil úspěšnou sezonu, která byla v lize jeho první. Čtyřiadvacetiletý forvard si do statistik připsal šest branek a patřil k důležitým postavám družiny trenéra Koubka. A ve formě je i letos - včera proti Mladé Boleslavi se trefil podruhé v sezoně. 
5
Fotogalerie

Půjde to i bez Vlkanovy. 5 hráčů, díky kterým je Hradec Králové zase nahoře

Čekali jste, že Hradec Králové bude hrát po loňské parádní sezoně ve spodních patrech tabulky? Omyl. Tým trenéra Miroslava Koubka se opět drží nahoře.

Hradec Králové po sezoně přišel o Jana Mejdra s Janem Králem, teď odešel do Plzně Adam Vlkanova, mužstvo kouče Koubka je přesto po šesti kolech v tabulce třetí. Jména pěti hráčů, kteří na tom mají lví podíl, najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 6

Michal Reichl 

Michal Reichl HK Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Bývalý gólman Olomouce je aktuální brankářskou jedničkou Hradce Králové. Sázka na něj se týmu vyplácí, devětadvacetiletý Michal Reichl vychytal v šesti duelech dvě čistá konta a dostal jen pět branek. Na kontě má 22 úspěšných zákroků. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Jakub Klíma 

Jakub Klíma HK Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Hradec Králové po sezoně přišel o obránce Jana Mejdra a Jana Krále, má však další defenzivní pilíře. Čtyřiadvacetiletý Jakub Klíma, jenž dříve působil i v Mladé Boleslavi, zasáhl už loni do 28 zápasů a k lídrům týmu patří i letos. Na hřišti zatím nechyběl ani minutu. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Jakub Rada 

Jakub Rad aHK Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Je mu už 35 let, věk u něj ale nehraje žádnou roli. Loňskou sezonu měl Jakub Rada parádní a dal během ní devět branek. Letos se sice ještě neprosadil, místo v základní sestavě si ale drží stále. Jeho zkušenosti se týmu náramně hodí.  

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Filip Kubala 

Filip Kubala HK Beránek CNC Profimedia.jpg

Vlkanova už sice v kádru není, Hradec Králové má ale v týmu další ofenzivně laděné hráče. Dvaadvacetiletý Filip Kubala, jenž dříve hrával za Slovácko, dal už v uplynulé sezoně pět branek a přidal k nim čtyři nahrávky. A produktivní je taky letos. V šesti duelech se trefil dvakrát, na kontě má i dvě asistence. 

Foto: Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Daniel Vašulín 

Daniel Vašulín HK Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Taky Daniel Vašulín loni prožil úspěšnou sezonu, která byla v lize jeho první. Čtyřiadvacetiletý forvard si do statistik připsal šest branek a patřil k důležitým postavám družiny trenéra Koubka. A ve formě je i letos - včera proti Mladé Boleslavi se trefil podruhé v sezoně. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud