Protihodnota za Komličenka. Tři hráči, které Slavia může poslat do Mladé Boleslavi

Protihodnota za Komličenka. Tři hráči, které Slavia může poslat do Mladé Boleslavi

Protihodnota za Komličenka. Tři hráči, které Slavia může poslat do Mladé Boleslavi

Slavia suverénně vládne tabulce Fortuna ligy, na přestupovém trhu však znovu bude aktivní. Přivede nového útočníka? A ukáže na Nikolaje Komličenka?

Bez názvu.jpg

V Edenu se sice v závěru podzimní části rozehrál do skvělé formy Milan Škoda, jenže ostatní útočníci zaostali za očekáváním. Není divu, že se nahlas spekuluje o tom, že by sešívaný kádr měl posílit ruský snajpr Nikolaj Komličenko. Jenže to nebude zadarmo a Slavia by za něj mohla poslat do Mladé Boleslavi náhradu. Jména tří hráčů, kteří by z Edenu mohli zamířit do města Škodovky, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 4

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš Slavia.jpg

Ve Slavii se před sezonou začalo špitat o možném odchodu Vladimíra Coufala do Německa, a do Edenu proto přišel Tomáš Holeš, který do té doby patřil k nepostradatelným členům jablonecké sestavy. Jenže Coufal v Edenu zůstal, rozehrál se do životní formy a šestadvacetiletý Holeš si na podzim připsal jen pět ligových startů. Co s ním bude dál?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Jakub Jugas

Jakub Jugas Slavia.jpg

Bývalý zlínský kapitán přišel do Edenu před sezonou 2017/18, kterou ve Slavii odehrál téměř celou. Jenže v dalším ročníku přišel o místo a loňské jaro strávil na hostování v Mladé Boleslavi. Ve městě Škodovky se mu dařilo, letos však působí v Jablonci, kde na podzim odehrál deset zápasů. V Mladé Boleslavi by však byli rádi, kdyby sedmadvacetiletého stopera mohli přivítat zpátky. Tím spíš, když zřejmě přijdou o Ladislava Takácse.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Jaroslav Zelený

Jaroslav Zelený Slavia MICHAL SVÁČEK  MAFRA  Profimedia.jpg

Sedmadvacetiletý Jaroslav Zelený přišel do Slavie před začátkem loňské sezony. Moc prostoru ale zatím nedostal – loni bývalý bek Jablonce či Karviné zasáhl do 13 zápasů a letos přidal jen sedm ligových startů. Zahrál si sice v Lize mistrů, ovšem místo v sešívané sestavě bude hledat jen hodně těžko. Odejde levý bek, který umí naskočit i v záloze, na hostování?

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud