Protihodnota za Komličenka. Tři hráči, které Slavia může poslat do Mladé Boleslavi

Slavia suverénně vládne tabulce Fortuna ligy, na přestupovém trhu však znovu bude aktivní. Přivede nového útočníka? A ukáže na Nikolaje Komličenka?

Bez názvu.jpg

V Edenu se sice v závěru podzimní části rozehrál do skvělé formy Milan Škoda, jenže ostatní útočníci zaostali za očekáváním. Není divu, že se nahlas spekuluje o tom, že by sešívaný kádr měl posílit ruský snajpr Nikolaj Komličenko. Jenže to nebude zadarmo a Slavia by za něj mohla poslat do Mladé Boleslavi náhradu. Jména tří hráčů, kteří by z Edenu mohli zamířit do města Škodovky, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 4

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš Slavia.jpg

Ve Slavii se před sezonou začalo špitat o možném odchodu Vladimíra Coufala do Německa, a do Edenu proto přišel Tomáš Holeš, který do té doby patřil k nepostradatelným členům jablonecké sestavy. Jenže Coufal v Edenu zůstal, rozehrál se do životní formy a šestadvacetiletý Holeš si na podzim připsal jen pět ligových startů. Co s ním bude dál?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Jakub Jugas

Jakub Jugas Slavia.jpg

Bývalý zlínský kapitán přišel do Edenu před sezonou 2017/18, kterou ve Slavii odehrál téměř celou. Jenže v dalším ročníku přišel o místo a loňské jaro strávil na hostování v Mladé Boleslavi. Ve městě Škodovky se mu dařilo, letos však působí v Jablonci, kde na podzim odehrál deset zápasů. V Mladé Boleslavi by však byli rádi, kdyby sedmadvacetiletého stopera mohli přivítat zpátky. Tím spíš, když zřejmě přijdou o Ladislava Takácse.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Jaroslav Zelený

Jaroslav Zelený Slavia MICHAL SVÁČEK  MAFRA  Profimedia.jpg

Sedmadvacetiletý Jaroslav Zelený přišel do Slavie před začátkem loňské sezony. Moc prostoru ale zatím nedostal – loni bývalý bek Jablonce či Karviné zasáhl do 13 zápasů a letos přidal jen sedm ligových startů. Zahrál si sice v Lize mistrů, ovšem místo v sešívané sestavě bude hledat jen hodně těžko. Odejde levý bek, který umí naskočit i v záloze, na hostování?

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud