Aleš Matějů  - Ve hře nebyli Pavel Kadeřábek, Vladimír Coufal ani Jan Bořil. Šanci tak dostal Aleš Matějů z italské Brescie, zápas mu ale moc nevyšel. Zejména v první půli vyrobil několik kiksů a podepsal se také pod jediný inkasovaný gól. Na místo v sestavě to zatím není. Foto: Profimedia.cz

Aleš Matějů - Ve hře nebyli Pavel Kadeřábek, Vladimír Coufal ani Jan Bořil. Šanci tak dostal Aleš Matějů z italské Brescie, zápas mu ale moc nevyšel. Zejména v první půli vyrobil několik kiksů a podepsal se také pod jediný inkasovaný gól. Na místo v sestavě to zatím není. Foto: Profimedia.cz

Propadáky v Německu. 4 hráči Šilhavého týmu, kterým středeční zápas vůbec nevyšel

Český fotbalový tým má za sebou přípravu v Německu. Domácí, kteří do utkání poslali „B“ tým, souboj zvládli s přehledem a bez problémů vyhráli 1:0. Českému výběru zápas příliš nevyšel.

Kouč Jaroslav Šilhavý dal ve středečním duelu v Německu šanci i hráčům širšího kádru. Čechům ale zápas příliš nevyšel. Jména čtyř českých hráčů, kteří na hřišti patřili k nejhorším, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Aleš Matějů

Aleš Matějů ČR.jpg

Ve hře nebyli Pavel Kadeřábek, Vladimír Coufal ani Jan Bořil. Šanci tak dostal Aleš Matějů z italské Brescie, zápas mu ale moc nevyšel. Zejména v první půli vyrobil několik kiksů a podepsal se také pod jediný inkasovaný gól. Na místo v sestavě to zatím není.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Jakub Brabec

Jakub Brabec Anglie Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Čekalo se, že plzeňský kapitán bude lídrem nově složené obranné řady. Jenže to se nestalo, Jakub Brabec často chyboval a na hřišti nepůsobil vůbec jistě. Osmadvacetiletý stoper si chtěl říct o místo v sestavě, jenže to se mu moc nepovedlo.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Václav Jemelka

Václav Jemelka ČR.jpg

Byl to teprve jeho druhý start v reprezentaci a hned proti silným Němcům. Václav Jemelka ale nijak zvlášť nepřesvědčil. Bývalý olomoucký stoper, který teď sbírá zkušenosti v Belgii, hodně a zbytečně chyboval a na další šanci si zřejmě bude muset dlouho počkat. Šanci budou dostávat jiní.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Bořek Dočkal

Bořek Dočkal Německo.jpg

Špatnou formu ze Sparty si přenesl i do reprezentace. Bořek Dočkal se snažil, ale zápas mu nesedl. Pro obranu soupeře nebyl vůbec nebezpečný, hodně toho pokazil a lehce přišel o spoustu balonů. V dalších zápasech zřejmě začne mezi náhradníky.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud