Proč Kadlec? 3 útočníci, kteří mají lepší formu, ale v reprezentaci nejsou

Proč Kadlec? 3 útočníci, kteří mají lepší formu, ale v reprezentaci nejsou

Proč Kadlec? 3 útočníci, kteří mají lepší formu, ale v reprezentaci nejsou

Václav Kadlec byl ve Spartě odstavený na vedlejší kolej, Andrea Stramaccioni mu ale přeci jen dal šanci a pětadvacetiletý útočník vstřelil dva góly Teplicím. To mu stačilo k tomu, aby se vrátil do reprezentace.

Václav Kadlec Sparta 4.jpg
Václav Kadlec se vrací do reprezentace. Právem? (Foto: Profimedia.cz)

Kadlec se v lize poprvé dostal na hřiště až v utkání šestého kola proti Karviné. V dalších třech duelech byl v základní sestavě a proti Teplicím vstřelil první dvě branky v sezoně. Na Dukle byl ale znovu neviditelný, přesto se vrátil do reprezentace a ocitl se v nominaci po boku Michaela Krmenčíka a Jana Klimenta. Tři rozjetí útočníci naopak v národním týmu opět chybí. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Tomáš Necid

Tomáš Necid Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Zdá se, že Milan Škoda začíná přicházet o výsadní postavení ve Slavii. Do velmi dobré formy se totiž dostává navrátilec Tomáš Necid, jenž skóroval už v Evropské lize a naposledy sestřelil dvěma góly Brno. Vypadá to, že opět nachází herní pohodu a brzy by se mohl stát hlavní zbraní týmu z Edenu. V reprezentaci se účastník posledního Eura objevil naposledy před rokem proti Severnímu Irsku, od té doby mu Jarolím nedal šanci. A na tom se nic nemění…

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Stanislav Tecl

Stanislav Tecl Jablonec.jpg

Stanislav Tecl se neprosadil do nabitého kádru Slavie, a tak na začátku sezony odešel na hostování do Jablonce, ze kterého před rokem zamířil do Edenu. Ve staronovém působišti se mu daří na jedničku, trefil se v pěti ze sedmi zápasů a na kontě má už šest vstřelených branek. Hned po Krmenčíkovi je druhým nejlepším střelcem ligy, na reprezentaci mu ale skvělá forma nestačí a druhý start v národním týmu zatím nepřidá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Matěj Vydra

Matěj Vydra Derby.jpg

Český tým zoufale trápí chabá produktivita, ale hráč, který by to mohl změnit, v reprezentaci chybí. Jarolíma nepřesvědčila ani forma pětadvacetiletého Matěje Vydry a čtyři vstřelené branky, které dal letos v dresu Derby. V reprezentaci debutoval už před pěti lety a za tu dobu odehrál dvacet zápasů. Ten poslední však před rokem v Německu, Jarolíma příliš nepřesvědčil a další příležitost od té doby nedostal.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud