Problém pro Slavii. 4 defenzivní fotbalisté, o které je zájem v zahraničí

Na obhajobu titulu to nevypadá, Slavia ale nic nebalí a bude se rvát o druhé místo v tabulce. Taky útočí na postup do jarní fáze Evropské ligy a na vítězství v domácím poháru. V zimě ale možná přijde o některé klíčové hráče.

Slavia byla v létě aktivní a přivedla několik nových hráčů. Do Edenu přišli Danny, Halil Altintop, Miroslav Stoch či Tomáš Necid. V zimě se podobný lov konat zřejmě nebude, naopak někteří hráči ze Slavie možná odejdou. V zahraniční je totiž zájem o čtyři defenzivní pilíře sestavy. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Jan Bořil

JAn Bořil Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Na podzim se dostal do životní formy, dokonce nakoukl i do reprezentace a ve třech kvalifikačních bitvách včetně duelu s Německem nastoupil v základní sestavě. O šestadvacetiletého krajního beka Slavie je logicky zájem, na Jana Bořila se už údajně vyptávali v Turecku.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 5

Simon Deli

Simon Deli Slavia.jpg

Nejdříve to bylo Marseille, pak Lille. Ani jeden z týmů nepochodil, Simon Deli naopak prodloužil smlouvu do roku 2020. Reprezentant z Pobřeží slonoviny však prý má ve smlouvě klauzuli, na základě které může odejít v zimě. A zájem o něj bude určitě…

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 5

Jakub Jugas

Jakub Jugas Slavia.jpg

Jakub Jugas přišel v létě jako náhrada za Michaela Lüftnera, kterého plnohodnotně nahradil. Vytvořil velmi dobře fungující dvojici se Simonem Delim a stal se jendím z klíčových hráčů Slavie. Jeho výkony zaujaly i kluby z Bundesligy, Serie A či anglického Newcastlu, který za Jugase nabízí zhruba 57 milionů korun. Dokáže tomu slávistické vedení odolat?

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 5 / 5

Michael Ngadeu

Simon Deli Ngadjui.jpg

Michael Ngadeu je znovu v kurzu. Už dříve okolo něj marně kroužil Montpellier, ale také anglické Crystal Palace a Middlesbrough. Teď se do hry o kamerunského středopolaře vložil bohatý turecký Trabzonspor. Zatímco Slavia za Ngadeua zaplatila zhruba 13,5 milionů korun, Trabzonspor by mohl nabídnout klidně i pětkrát tolik. Nedávno se marně pokoušel získat Deliho, uspěje v zimě s Ngadeuem?

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud