Lukáš Provod  Na jaře hraje v dobré formě, byl i v reprezentaci. Lukáš Provod patří k tahounům sešívaného týmu, zápas na plzeňské půdě mu ale nevyšel. Už od přestávce šel ze hry. Jubilejní stý zápas za Slavii si představoval určitě jinak.

Lukáš Provod
Na jaře hraje v dobré formě, byl i v reprezentaci. Lukáš Provod patří k tahounům sešívaného týmu, zápas na plzeňské půdě mu ale nevyšel. Už od přestávce šel ze hry. Jubilejní stý zápas za Slavii si představoval určitě jinak.

 Christos Zafeiris  Provoda nahradil Christos Zafeiris, žádné zlepšení to ale nepřineslo. Jednadvacetiletý záložník, jenž byl v základní sestavě naposledy v únoru, hru Slavie ničím neoživil. Fauloval, navíc rozdával nepřesné pasy. Vyfasoval jednu žlutou kartu.
 Václav Jurečka  S patnácti góly je nejlepším střelcem Slavie. V řadě zápasů nejde tolik vidět, přesto udeří a svému týmu pomáhá k důležitým bodům. V Plzni se ale neprosadil, byl téměř neviditelný.
 Conrad Wallem  Třiadvacetiletý norský univerzál, jenž přišel do Slavie v létě, odehrál už daleko lepší zápasy. V tomto ročníku dal pět branek a přidal stejný počet asistencí, proti Viktorce ale týmu nepomohl. Byl nepřesný, téměř nic mu nevycházelo, na place byl 87 minut.
 Mojmír Chytil  Letos dal za Slavii už dvanáct branek, je druhým nejlepším střelcem týmu. Běžně uhrává spoustu soubojů, týmu pomáhá v ofenzivě. V Plzni to ale neplatilo, Robin Hranáč nad ním měl navrch. Sešívaný útočník číslo jedna zklamal.
5
Fotogalerie

Přišla Slavia o titul? 5 hráčů pražského celku, kterým nevyšel klíčový zápas v Plzni

Fotbalisté Slavie už zase nejsou první. V jednom z klíčových zápasů sezony padli v Plzni a pustili před sebe Spartu.

Pokud by Slavia v Plzni vyhrála, zůstala by první. Do konce základní části přitom zbývají jen dvě kola. Sešívaní ale na půdě Viktorky padli a opět před sebe pustili Spartu. Kdo ví, jestli se Pražané porážkou s týmem trenéra Miroslava Koubka nepřipravili o titul.

Slavia neodehrála dobrý zápas. Jména pěti hráčů, kterým nedělní partie vůbec nesedla, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Lukáš Provod

Bez názvu.jpg

Na jaře hraje v dobré formě, byl i v reprezentaci. Lukáš Provod patří k tahounům sešívaného týmu, zápas na plzeňské půdě mu ale nevyšel. Už od přestávce šel ze hry. Jubilejní stý zápas za Slavii si představoval určitě jinak.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Christos Zafeiris

Christos Zafeiris Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Provoda nahradil Christos Zafeiris, žádné zlepšení to ale nepřineslo. Jednadvacetiletý záložník, jenž byl v základní sestavě naposledy v únoru, hru Slavie ničím neoživil. Fauloval, navíc rozdával nepřesné pasy. Vyfasoval jednu žlutou kartu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Václav Jurečka

Václav Jurečka AS.jpg

S patnácti góly je nejlepším střelcem Slavie. V řadě zápasů nejde tolik vidět, přesto udeří a svému týmu pomáhá k důležitým bodům. V Plzni se ale neprosadil, byl téměř neviditelný.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Conrad Wallem

Conrad Wallem Slavia.jpg

Třiadvacetiletý norský univerzál, jenž přišel do Slavie v létě, odehrál už daleko lepší zápasy. V tomto ročníku dal pět branek a přidal stejný počet asistencí, proti Viktorce ale týmu nepomohl. Byl nepřesný, téměř nic mu nevycházelo, na place byl 87 minut.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Mojmír Chytil

Mojmír Chytil Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Letos dal za Slavii už dvanáct branek, je druhým nejlepším střelcem týmu. Běžně uhrává spoustu soubojů, týmu pomáhá v ofenzivě. V Plzni to ale neplatilo, Robin Hranáč nad ním měl navrch. Sešívaný útočník číslo jedna zklamal.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud