Příliš drahá posila. Kolik stojí náhrada za Coufala, kterou si Slavia vyhlédla v Dánsku?

Příliš drahá posila. Kolik stojí náhrada za Coufala, kterou si Slavia vyhlédla v Dánsku?

Vladimír Coufal už patří anglickému West Hamu a ve Slavii za něj hledají náhradu. Tou by se mohl stát dvaadvacetiletý dánský obránce Alexander Bah. Problémem jsou ale peníze.

Coufal je ve West Hamu a kouč Slavie Jindřich Trpišovský řeší, kým ho nahradit. Může místo něj nasadit Tomáše Holeše či Jana Bořila, jenže první z nich se zabydlel uprostřed zálohy a druhý hraje na opačném kraji obrany.

I proto se spekuluje o tom, že sešívaní přivedou někoho ze zahraničí. Vytipovanou posilou by podle portálu iSport.cz měl být dvaadvacetiletý Alexander Bah, jenž před dvěma lety přišel do dánského Sönderjyske, se kterým si zahrál i v předkole Evropské ligy proti Plzni.

„Ten hráč z Dánska tady nedávno hrál, je z menšího klubu. Upozornili nás na něj skauti, pak jsme na něj jezdili. Teď jde o to, aby nám ho prodali,“ uvedl trenér Trpišovský pro O2 TV Sport.

Bah v aktuálním ročníku odehrál pět soutěžních zápasů a dal jeden gól. Pravý bek, který umí zaskočit i v záloze nebo na křídle, dříve nastupoval taky za dánské mládežnické reprezentační výběry. Podle portálu transfermarkt.de stojí 700 tisíc eur, jenže právě na penězích celý transfer nejspíš ztroskotá. Sönderjyske za něj totiž chce údajně skoro 1,5 milionů eur, což je pro Slavii hodně. Jak tento příběh dopadne?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud