Felix Čejka  Felix Čejka hrával za mládežnické reprezentační týmy. Působil taky v mládežnických výběrech Sparty, hrál za Motorlet či Vyšehrad a od léta je v Příbrami. Jednadvacetiletý krajní bek má pevné místo v sestavě, na kontě má navíc i tři góly.
 Pavel Osmančík  Mladý útočník patří Bohemians 1905, od léta je ale na hostování v Příbrami. Dvaadvacetiletý Pavel Osmančík, jenž má na kontě i 18 ligových startů, v této sezoně podává velmi dobré výkony. Na kontě má už čtyři góly.
 David Surmaj  Šestadvacetiletý útočník hrával za B tým Sparty, Táborsko, Litoměřicko, Zbuzany či Chrudim. V létě přišel do Přibrami, ve které má zatím parádní bilanci. David Surmaj zasáhl do deseti druholigových zápasů, ve kterých dal už šest gólů.
 Tomáš Wágner  Nejznámější jméno na příbramské soupisce. Tomáš Wágner hrával za Plzeň, Mladou Boleslav, Jablonec, Karvinou či Zlín. V nejvyšší soutěži nastoupil k 272 zápasům, ve kterých dal celkem 74 branek. Teď je v Příbrami a se sedmi góly je druhým nejlepším střelcem soutěže.
5
Fotogalerie

Příbram kraluje druhé lize. 5 hráčů, kteří tým mohou dovést zpátky mezi elitu

V letošní sezoně se zpátky na ligovou mapu vrátilo Brno. V té příští by ho mohla napodobit Příbram.

Příbram byla dlouhou dobu pravidelným účastníkem Fortuna ligy. Z té ale v roce 2021 spadla a letos hraje druhým rokem druhou ligu. V té však aktuálně vládne tabulce. Jména pěti hráčů, kteří by Příbram mohli vrátit zpátky mezi ligovou elitu, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Martin Melichar

profimedia-0555516937.jpg

Dvaadvacetiletý gólman prošel v Příbrami mládeží. Ještě nedávno hostoval v Trebišově, od zimy je však zpátky v Příbrami a letos patří k nejlepším gólmanům celé druhé ligy. Ve 14 duelech vychytal už šest šitých kont, na kontě má i 16 startů v nejvyšší soutěži.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Felix Čejka

profimedia-0460990705.jpg

Felix Čejka hrával za mládežnické reprezentační týmy. Působil taky v mládežnických výběrech Sparty, hrál za Motorlet či Vyšehrad a od léta je v Příbrami. Jednadvacetiletý krajní bek má pevné místo v sestavě, na kontě má navíc i tři góly.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Pavel Osmančík

profimedia-0604450899.jpg

Mladý útočník patří Bohemians 1905, od léta je ale na hostování v Příbrami. Dvaadvacetiletý Pavel Osmančík, jenž má na kontě i 18 ligových startů, v této sezoně podává velmi dobré výkony. Na kontě má už čtyři góly.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

David Surmaj

profimedia-0652272521.jpg

Šestadvacetiletý útočník hrával za B tým Sparty, Táborsko, Litoměřicko, Zbuzany či Chrudim. V létě přišel do Přibrami, ve které má zatím parádní bilanci. David Surmaj zasáhl do deseti druholigových zápasů, ve kterých dal už šest gólů.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Tomáš Wágner

profimedia-0542181930.jpg

Nejznámější jméno na příbramské soupisce. Tomáš Wágner hrával za Plzeň, Mladou Boleslav, Jablonec, Karvinou či Zlín. V nejvyšší soutěži nastoupil k 272 zápasům, ve kterých dal celkem 74 branek. Teď je v Příbrami a se sedmi góly je druhým nejlepším střelcem soutěže.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud