Nikolaj Komličenko (Mladá Boleslav) - Ruský snajpr se sice v lednu stal kmenovým hráčem Mladé Boleslavi, klub z města Škodovky si ale uvědomuje, že o něj může kdykoliv přijít. Třiadvacetiletý Nikolaj Komličenko totiž letos dal už 22 branek, přidal šest asistencí a zahraniční kluby o něm velmi dobře ví. Foto: Profimedia.cz
 Libor Kozák (Slovan Liberec) - Kariéru bývalého útočníka Lazia či Aston Villy provázela četná zranění. Teď je ale Libor Kozák fit a znovu je při chuti. V devíti zápasech za Liberec dal už sedm branek a ukazuje, že střílení gólů rozhodně nezapomněl. Na severu Čech má smlouvu do léta a určitě už pomýšlí na návrat do ciziny. Údajně ho však chce také Slavia a Sparta. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Michael Ngadeu (Slavia Praha) - Slávistická jízda pohárovou Evropou skončila až ve čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea. V soutěži se parádními výkony prezentoval i kamerunský stoper Michael Ngadeu, o kterého už dříve stály kluby z Francie či Anglie. Nyní jeho cena ještě stoupla. Foto: Profimedia.cz
 Florin Nita (Sparta Praha) - V průběhu loňské sezony Sparta přišla o Tomáše Koubka a Martina Dúbravku. Ty na Letné nahradil rumunský reprezentant Florin Nita, jenž se stal novou brankářskou jedničkou. I o něj je však údajně zájem a sledují ho kluby z Anglie. Milan Heča by jej dokázal nahradit. Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia
8
Fotogalerie

Přestupové spekulace. 8 elitních hráčů Fortuna ligy, kteří mohou odejít do zahraničí

Na přestupovém trhu začíná být zase hodně živo. Fotbalová Fortuna ligy sice ještě zdaleka neskončila, už teď se ale začíná spekulovat o odchodu některých hvězd domácí soutěže.

Elitní ligové kluby rozhodně nechtějí oslabit, zároveň si ale uvědomují, že o některé klíčové hráče přijdou. Jména osmi předních fotbalistů Fortuna ligy, kteří už brzy mohou odejít do zahraničí, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 9

Patrik Hrošovský (Viktoria Plzeň)

PAtrik Hrošovský Plzeň 2018.jpg

Viktorka v posledních letech své opory neprodává, slovenského reprezentanta ale zřejmě už neudrží. Patrik Hrošovský má totiž sedmadvacet let a cítí, že je ten pravý čas na přestup. Dlouhodobě ho sledují kluby z Belgie, Německa či Anglie.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 9

Nikolaj Komličenko (Mladá Boleslav)

Nikolaj Komličenko MB.jpg

Ruský snajpr se sice v lednu stal kmenovým hráčem Mladé Boleslavi, klub z města Škodovky si ale uvědomuje, že o něj může kdykoliv přijít. Třiadvacetiletý Nikolaj Komličenko totiž letos dal už 22 branek, přidal šest asistencí a zahraniční kluby o něm velmi dobře ví.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 9

Libor Kozák (Slovan Liberec)

LIbor Kozák Liberec Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Kariéru bývalého útočníka Lazia či Aston Villy provázela četná zranění. Teď je ale Libor Kozák fit a znovu je při chuti. V devíti zápasech za Liberec dal už sedm branek a ukazuje, že střílení gólů rozhodně nezapomněl. Na severu Čech má smlouvu do léta a určitě už pomýšlí na návrat do ciziny. Údajně ho však chce také Slavia a Sparta.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 9

Michael Ngadeu (Slavia Praha)

Michael Ngadeu.jpg

Slávistická jízda pohárovou Evropou skončila až ve čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea. V soutěži se parádními výkony prezentoval i kamerunský stoper Michael Ngadeu, o kterého už dříve stály kluby z Francie či Anglie. Nyní jeho cena ještě stoupla.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 6 / 9

Florin Nita (Sparta Praha)

Florin Nita Czech News Center Rušinová Mária CNC Profimedia.jpg

V průběhu loňské sezony Sparta přišla o Tomáše Koubka a Martina Dúbravku. Ty na Letné nahradil rumunský reprezentant Florin Nita, jenž se stal novou brankářskou jedničkou. I o něj je však údajně zájem a sledují ho kluby z Anglie. Milan Heča by jej dokázal nahradit.

Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia

 

Pokračování 7 / 9

Tomáš Souček (Slavia Praha)

Tomáš Souček derby Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Pro hru sešívaného týmu je naprosto klíčový, v Edenu už se ale smiřují s jeho odchodem. O Tomáše Součka je v cizině dlouhodobý zájem a nyní už jej Slavia zřejmě držet nebude. Za méně než 200 milionů korun ho však zřejmě neprodá.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 8 / 9

Benjamin Tetteh (Sparta Praha)

Benjamin Tetteh SParta Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Na podzim dal devět branek a patřil k nejlepším střelcům ligy. Chtěly ho kluby z Anglie i turecký Galatasaray, Sparta ale svého kanonýra nepustila. Na jaře však jednadvacetiletý ghanský útočník tápe a trefil se jen dvakrát. Přesto je o něj v zahraničí stále zájem.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Pokračování 9 / 9

Michal Trávník (FK Jablonec)

Michal Trávník Jablonec 2.jpg

V zimě okolo něj kroužily zahraniční kluby z Anglie i Německa, jenže Michal Trávník se zranil a z jeho plánového přestupu sešlo. Čtyřiadvacetiletý záložník, jenž letos dal devět branek a přidal sedm asistencí, už je ale fit a znovu se začíná spekulovat o jeho odchodu…

Foto: Profimedia.cz

 

Doporučujeme

Články odjinud