Přestup brzdí zranění. 4 kluby, které aktuálně krouží okolo Michala Trávníka

Je hodně žhavým ligovým zbožím. Michala Trávníka sledují evropské kluby, jenže prodej elitního ligového záložníka se komplikuje.

Čtyřiadvacetiletého Trávníka, jenž dal na podzim osm branek a přidal sedm asistencí, trápí pochroumané koleno. Co na to případní zájemci? Kam by v zimě mohly vést jeho kroky? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Huddersfield

Michal Trávník Jablonec Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Aktuálně poslední tým anglické Premier League hledá cestu z krize. Z posledních pěti zápasů čtyři prohrál a shání posily, které mu ihned dokážou pomoct. I proto si vyhlédl Trávníka, jenže problémem může být jeho zranění. Huddersfield totiž potřebuje někoho, kdo se stane okamžitým přínosem.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Newcastle

Michal Trávník Jablonec Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Před rokem odešel do Newcastlu Martin Dúbravka ze Sparty a nyní by jej mohl napodobit jablonecký Trávník. Newcastle je aktuálně čtvrtý od konce a na osmnáctý Cardiff má jen dvoubodový náskok. Klub však prvně chce prodat Jonja Shelveyho a až poté bude řešit případné nákupy.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

PAOK Soluň

Michal Trávník ČR Zdeněk Němec  MAFRA  Profimedia.jpg

Hodně vážný zájem má také PAOK Soluň. Tým, v němž dříve hrával i Tomáš Necid, aktuálně vládne řecké lize, ve které má osmibodový náskok před druhým Olympiakosem. Soluni se Trávníkovy výkony hodně zamlouvají a klubu tolik nevadí ani současné zranění. Ve hře je proto hostování s následnou opcí.

Foto: Zdeněk Němec / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Stuttgart

Michal Trávník Jablonec 2.jpg

Trávníkovy kvality neunikly ani bundesligovým klubům. Do svých řad by ho chtěl přivést Stuttgart, který je šestnáctý a bojuje o setrvání mezi německou elitou. Jenže stejně jako v případě Huddersfieldu klub hledá někoho, kdo mu dokáže pomoct okamžitě. A to nyní Trávník zřejmě nebude.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud