Přestavba u lídra? 3 klíčoví hráči plzeňské sestavy, kteří v létě mohou odejít

Přestavba u lídra? 3 klíčoví hráči plzeňské sestavy, kteří v létě mohou odejít

Přestavba u lídra? 3 klíčoví hráči plzeňské sestavy, kteří v létě mohou odejít

Zatímco Sparta se Slavií byli na přestupovém trhu znovu aktivní, v Plzni se moc změn neudálo. V létě ale může být vše jinak a kouč Pavel Vrba bude muset řešit odchody klíčových hráčů sestavy.

getfile.jpg

V Plzni pracují systematicky a na proměnu kádru se už pomalu připravují. I proto z Olomouce dorazil Tomáš Chorý a po sezoně přijde jablonecký stoper Luděk Pernica. Viktorka totiž v létě může přijít o tři důležité pilíře základní sestavy. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Patrik Hrošovský

Patrik Hrošovský 3.jpg

V Plzni postupně převzal úlohu Pavla Horvátha i Vladimíra Daridy a stal se klíčovým hráčem záložní řady. V aktuálním ročníku téměř nechyběl na hřišti a v lize vstřelil dva góly. Ve Viktorce ale dobře ví, že ho věčně neudrží. Patrika Hrošovského už sledují v zahraničí a v 25 letech má navíc ideální věk na přestup. Jeho tržní hodnota je podle portálu transfermarkt.de tři miliony eur.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Roman Hubník

Roman Hubník.jpg

Zatímco Milan Petržela s Davidem Limberským podepsali nové smlouvy, budoucnost Romana Hubníka je nejistá. Kapitána Viktorky, který byl ještě nedávno nepostradatelným článkem sestavy, stále častěji trápí zdravotní problémy, kvůli nimž letos odehrál jen čtyři ligové zápasy. Jeho samotného to možná bude lákat zpátky domů na Moravu. I proto Viktorka už v předstihu koupila jabloneckého Luďka Pernicu.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Michael Krmenčík

Michael Krmenčík 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Útočného zabijáka Plzeň (asi) neudrží. Okolo Michaela Krmenčíka bylo rušno už v zimě, chtěli ho v Anglii a Franci, Viktorka dokonce odmítla nabídku na 350 milionů korun. Na západě Čech nechtějí nic podcenit a s Krmeníčkem, který dal na podzim jedenáct branek, touží co nejrychleji dojít k titulu. Po sezoně už ale reprezentační kanonýr nejspíš odejde. Vrba však našel náhradu a z Olomouce přivedl Tomáše Chorého.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud