Překvapivé tahy, které se hodně povedly. Tito tři hráči Slavie po pauze nečekaně válí

Překvapivé tahy, které se hodně povedly. Tito tři hráči Slavie po pauze nečekaně válí

Překvapivé tahy, které se hodně povedly. Tito tři hráči Slavie po pauze nečekaně válí

Zatímco na podzim Slavia ničila jednoho soupeře za druhým, vstup do jara sešívanému týmu moc nevyšel. Ovšem po koronavirové pauze svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského zase válí.

Bez názvu.jpg

Ve Slavii se před ligovým restartem vznášelo několik otazníků. Kdo se postaví vedle Ondřeje Kúdely do středu obrany? Kdo nastoupí uprostřed zálohy? A kdo bude útočnou jedničkou? Kouč Jindřich Trpišovský vsadil na tři nečekané koně a tato sázka se mu náramně vyplatila. Více už se dočtete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

David Zima

David Zima Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Stačily mu dva ligové zápasy v Olomouci, aby v zimě přestoupil do Slavie. Za sešívané si v úvodu jara připsal dva starty, ovšem v zápase proti Slovácku šel už v poločase po nevýrazném výkonu dolů a bylo patrné, že ho čeká ještě kus práce. Ten však udělal během přípravy a po koronavirové pauze odehrál oba celé zápasy po boku Ondřeje Kúdely. Slavia v nich ani jednou neinkasovala a devatenáctiletý stoper se navíc předvedl velmi dobrými výkony. Jendou by z něj mohl být pilíř zadních řad.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš Slavia.jpg

Sedmadvacetiletý Tomáš Holeš přišel do Slavie v létě z Jablonce, kde měl pevný flek v základní sestavě. Jenže v Edenu se nedostal před Vladimíra Coufala a do koronavirové pauzy odehrál jen sedm zápasů. Pak se ale dvakrát postavil do středu zálohy a v duelu s Jabloncem podařený výkon korunoval i premiérovým gólem v sešívaném dresu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Stanislav Tecl

Stanislav Tecl 19.jpg

Slavia si v zimě z hostování v Liberci stála Petara Musu, který pod Ještědem nasázel sedm branek. V sešívaném dresu se trefil dvakrát a zdálo se, že z něj roste nová slávistická útočná jednička. Jenže kouč Trpišovský znovu vsadil na Stanislava Tecla, který se mu náramně osvědčil. Proti Jablonci odehrál skvělou partii, kterou devětadvacetiletý forvard korunoval svým letošním třetím gólem.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud