Příbram  Z Jablonce Hronek zamířil na hostování do Vlašimi. V únoru roku 2015 pak odešel hostovat do Příbrami, ve které přidal další ligové minuty. Tentokrát jich bylo 16 v utkání na hřišti Sparty.
 Jihlava  V lednu roku 2016 se Hronek objevil v Jihlavě. Ve Vysočině už dostal více prostoru a na jaře ročníku 2015/16 se blýskl šesti góly ve čtrnácti duelech. Řekl si o místo v sestavě a v další sezoně naskočil do 23 zápasů, ve kterých přidal další čtyři branky. V létě roku 2017 se pak znovu stěhoval.
 Zlín  Tentokrát Hronek přišel do Zlína, který stavěl tým na Evropskou ligu, do níž se kvalifikoval. Hronek vydržel v Baťově městě dva roky, během nichž odehrál celkem 36 ligových startů. Dal v nich tři góly a přidal dvě nahrávky.
 Bohemians 1905  Od léta 2019 byl Hronek v Bohemians. Klokani jej přivedli nejprve na hostování a poté z něj udělali svého kmenového hráče. Hronek se v Ďolíčku vypracoval v jednu z klíčových postav a získal si pevné místo v sestavě. Loni dal sedm branek a letos se trefil dvakrát. Navrch přidal tři nahrávky a odrazil se k angažmá ve Slavii.
5
Fotogalerie

Před třicítkou na vrcholu. 5 ligových klubů, ve kterých hrál čerstvý slávista Petr Hronek

Fotbalová Slavia před pár dny ohlásila první zimní posilu. Do Edenu přišel devětadvacetiletý záložník Petr Hronek.

Petr Hronek odehrál v nejvyšší české soutěži 180 zápasů, ve kterých dal 31 gólů a přidal 14 asistencí. V létě mu bude třicet let, ke kterým si nadělil předčasný dárek. Dočkal se totiž životního přestupu a zamířil do Slavie. Kde všude už ligu hrál? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Jablonec

Hronek působil na Letné, dostal se i do B týmu Sparty, v lednu roku 2013 však odešel do Jablonce. Za ten si v ročníku 2013/14 připsal i první ligový start a odehrál šest minut utkání na půdě Baníku, kde Jablonec zvítězil 4:0. Další ligové zkušenosti už ale sbíral jinde.