Ladislav Krejčí II Zase ukázal, jak moc je pro hru Sparty důležitý. Tentokrát nastoupil ve středu zálohy a po zranění Davida Pavelky měl na krku hodně defenzivních úkolů. Opět obstál na jedničku.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jakub Pešek Ukázalo se, že Sparta se rozhodla skvěle, když jej v létě přivedla z Liberce. Jakub Pešek byl hlavní hvězdou zápasu, která řídila výhru Pražanů. Po faulu na něj se pískala penalta, kterou proměnil David Moberg Karlsson. V závěru pak sám vstřelil rozhodující gól a poslal Spartu na Monako.  Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia
 Michal Sáček Do základní sestavy se sice nevešel, na hřiště se ale dostal už ve 34. minutě, kdy nahradil Davida Pavelku. Postavil se tak do středu záložní řady, které svou aktivitou a pohybem hodně pomohl. Ukázalo se, že tento post mu sedí více, než místo na pravém kraji obrany.  Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia
 Adam Hložek Gól sice znovu nedal, na hrotu sestavy ale pracoval velmi dobře. Sbíral balony a sám napálil břevno. Velmi dobře fungovala jeho spolupráce s Jakubem Peškem. Až naváže na loňské střelecké hody, bude to pořádná síla.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Povedená odveta. 5 nejlepších hráčů Sparty, kteří řídili výhru nad Rapidem Vídeň

Fotbalisté Sparty urvali postup přes Rapid Vídeň a jsou ve třetím předkole Ligy mistrů, ve kterém narazí na Monako. Letenští předvedli v domácí odvetě velmi dobrý výkon.

Úvodní duel na půdě Rapidu Spartě příliš nevyšel, domácí odvetu ale Pražané zvládli a postoupili do další fáze Ligy mistrů. Jména pěti nejlepších sparťanských hráčů středeční bitvy najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Lukáš Štetina 

Lukáš Štetina 21 Dominik Bakes CNC Profimedia.jpg

Na půdě Rapidu Sparta inkasovala dvakrát, doma ale udržela čisté konto. Ofenzivní hrozby soupeře se téměř do ničeho nedostaly, na čemž měl lví podíl důrazný výkon Lukáše Štetiny. Slovenský stoper se dobře doplňoval s Dávidem Hanckem. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Ladislav Krejčí II 

Ladislav Krejčí 21 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Zase ukázal, jak moc je pro hru Sparty důležitý. Tentokrát nastoupil ve středu zálohy a po zranění Davida Pavelky měl na krku hodně defenzivních úkolů. Opět obstál na jedničku. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Jakub Pešek 

Jakub Pešek Sparta Dominik Bakes CNC Profimedia.jpg

Ukázalo se, že Sparta se rozhodla skvěle, když jej v létě přivedla z Liberce. Jakub Pešek byl hlavní hvězdou zápasu, která řídila výhru Pražanů. Po faulu na něj se pískala penalta, kterou proměnil David Moberg Karlsson. V závěru pak sám vstřelil rozhodující gól a poslal Spartu na Monako. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Michal Sáček 

Michal Sáček 21 Dominik Bakes CNC Profimedia.jpg

Do základní sestavy se sice nevešel, na hřiště se ale dostal už ve 34. minutě, kdy nahradil zraněného Davida Pavelku. Postavil se tak do středu záložní řady, které svou aktivitou a pohybem hodně pomohl. Ukázalo se, že tento post mu sedí více, než místo na pravém kraji obrany. 

Foto: Dominik Bakes / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Adam Hložek 

Adam Hložek Sparta 21_2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Gól sice znovu nedal, na hrotu sestavy ale pracoval velmi dobře. Sbíral balony a sám napálil břevno. Velmi dobře fungovala jeho spolupráce s Jakubem Peškem. Až naváže na loňské střelecké hody, bude to pořádná síla. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud