Lukáš Pech  - Je mu sice už 37 let, jeho přínos je však stále obrovský. Lukáš Pech i letos patří ke klíčovým hráčům Sparty a v současné době je dokonce nejproduktivnějším hráčem rudé družiny. Na kontě má dva góly a už devět asistencí. Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Rousek  - Jednadvacetiletý útočník prošel draftem NHL 2019, ve kterém na něj ukázalo Buffalo. Lukáš Rousek ale zatím zůstává ve Spartě, kde se řadí mezi klíčové hráče. Desetinásobný reprezentant letos dal už pět branek a přidal k nim stejný počet asistencí. V současné době je druhým nejlepším střelcem Sparty. Foto: Profimedia.cz
 Michal Řepík  - Sparťanský kapitán patří k lídrům jak v kabině, tak i na ledě. Michal Řepík je znovu ve formě a ve 12 zápasech posbíral už 10 (4+6) bodů. Sparťanští trenéři se na něj mohou v jakékoliv situaci maximálně spolehnout. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Roman Horák  - Devětadvacetiletý reprezentant přišel do Sparty před sezonou ze Švédska coby největší letní posila. A vysoké nároky, které na něj vedení pražského klubu mělo, zatím do puntíku splňuje. Roman Horák patří k nejlepším hráčům Sparty a na kontě má díky třem brankám a sedmi asistencím už deset bodů. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Potřebuje Sparta Sobotku? 5 útočníků, kteří Pražany mohou dovést klidně až k titulu

Sparta před pár dny ohlásila příchod zvučné posily. Do O2 areny přichází z NHL Vladimír Sobotka, jenž by měl patřit k nadstandardním hráčům extraligy. Potřebuje ho ale Sparta vůbec?

Vladimír Sobotka Buffalo.jpg

Vladimír Sobotka by už v pátek měl v extralize obléknout sparťanský dres. Pražané si od něj hodně slibují, na druhou stranu se nabízí otázka, zda ho v této chvíli vůbec potřebují. Sparta totiž jede a patří k nejsilnějším týmům extraligy. I bez Sobotky už je ve sparťanské kabině celá řada nesmírně kvalitních a produktivních útočníků. Pět aktuálně nejlepších z nich najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Lukáš Pech

Lukáš Pech.jpg

Je mu sice už 37 let, jeho přínos je však stále obrovský. Lukáš Pech i letos patří ke klíčovým hráčům Sparty a v současné době je dokonce nejproduktivnějším hráčem rudé družiny. Na kontě má dva góly a už devět asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Lukáš Rousek

Lukáš Rousek Sparta.jpg

Jednadvacetiletý útočník prošel draftem NHL 2019, ve kterém na něj ukázalo Buffalo. Lukáš Rousek ale zatím zůstává ve Spartě, kde se řadí mezi klíčové hráče. Desetinásobný reprezentant letos dal už pět branek a přidal k nim stejný počet asistencí. V současné době je druhým nejlepším střelcem Sparty.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Michal Řepík

Michal Řepík SParta Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Sparťanský kapitán patří k lídrům jak v kabině, tak i na ledě. Michal Řepík je znovu ve formě a ve 12 zápasech posbíral už 10 (4+6) bodů. Sparťanští trenéři se na něj mohou v jakékoliv situaci maximálně spolehnout.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Roman Horák

Roman Horák SParta Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Devětadvacetiletý reprezentant přišel do Sparty před sezonou ze Švédska coby největší letní posila. A vysoké nároky, které na něj vedení pražského klubu mělo, zatím do puntíku splňuje. Roman Horák patří k nejlepším hráčům Sparty a na kontě má díky třem brankám a sedmi asistencím už deset bodů.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Robert Říčka

Robert Říčka Sparta Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Zkušený jednatřicetiletý útočník se přesunul z pozice centra na křídlo a je to znát. Po extraligovém restartu válí, v posledních pěti zápasech dal pět branek a díky šesti gólům je nejlepším střelcem Sparty. Navrch přidal i tři nahrávky a je nesmírně důležitým článkem rudé družiny.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud