Alexander Bah Sázka na něj se Slavii vyplácí. Alexander Bah se ihned po svém zimním příchodu zabydlel v základní sestavě a zápas co zápas patří k nejlepším hráčům na hřišti. To platilo také v Glasgow, kde navíc musel přečkat i jeden tvrdý atak soupeře. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ondřej Kúdela Po zápase se okolo něj strhla pořádná mela, na hřišti ale opět vynikal. Ondřej Kúdela působil jistě a směrem dozadu nevyrobil ani jednu chybu. Opět byl pilířem zadních řad. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Simon Deli David Zima tentokrát kvůli karetnímu trestu nehrál, pro Slavii to ale nebyl žádný problém. V sestavě ho totiž nahradil Simon Deli, jenž odehrál parádní partii. Hráčům soupeře nic nedovolil, navíc se podílel na vedoucí brance sešívaných. Parádní výkon. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jan Bořil Takto má vypadat výkon kapitána. Směrem dozadu bezchybný, v útoku přidal nadstandard. Po jeho centru Peter Olayinka otevřel skóre zápasu, na place ze sebe vydal opravdu všechno. Jan Bořil prožil parádní večer. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Potlesk pro sešívané. 5 hráčů Slavie, kteří v odvetě s Rangers na hřišti zářili

Slavia odstranila Leicester a poté si poradila i s Rangers. V Evropské lize je už ve čtvrtfinále a brousí si zuby i na další soupeře. Není divu, na půdě skotského týmu předvedla parádní výkon.

Peter Olayinka Rangers.jpg

Sešívaní v odvetě s Rangers předvedli parádní výkon a po zásluze postoupili mezi nejlepších osm týmů Evropské ligy. Slávisté v Glasgow šlapali, od prvního do posledního hráče, výkony pěti z nich je ale třeba vyzdvihnout. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Alexander Bah

Alexander Bah Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Sázka na něj se Slavii vyplácí. Alexander Bah se ihned po svém zimním příchodu zabydlel v základní sestavě a zápas co zápas patří k nejlepším hráčům na hřišti. To platilo také v Glasgow, kde navíc musel přečkat i jeden tvrdý atak soupeře.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Ondřej Kúdela

Ondřej Kúdela Slavia 19 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Po zápase se okolo něj strhla pořádná mela, na hřišti ale opět vynikal. Ondřej Kúdela působil jistě a směrem dozadu nevyrobil ani jednu chybu. Opět byl pilířem zadních řad.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Simon Deli

Simon Deli Slavia 21 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

David Zima tentokrát kvůli karetnímu trestu nehrál, pro Slavii to ale nebyl žádný problém. V sestavě ho totiž nahradil Simon Deli, jenž odehrál parádní partii. Hráčům soupeře nic nedovolil, navíc se podílel na vedoucí brance sešívaných. Parádní výkon.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jan Bořil

Jan Bořil Kluž.jpg

Takto má vypadat výkon kapitána. Směrem dozadu bezchybný, v útoku přidal nadstandard. Po jeho centru Peter Olayinka otevřel skóre zápasu, na place ze sebe vydal opravdu všechno. Jan Bořil prožil parádní večer.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Peter Olayinka

Peter Olayinka 20 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

V minulých zápasech to často nebylo ono. Peter Olayinka nebyl nebezpečný, ztrácel balony a často se na hřišti hledal. V Glasgow to ale byla jiná písnička. Nigerijský křídelník zářil, vstřelil první gól zápasu a na hřišti se vydal do posledních sil.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud