Postradatelní. Tři hráči, kteří brzy nejspíš opustí Spartu, trenér Priske s nimi nepočítá

Kádr Sparty je zatím hodně široký, je ale jasné, že ho potká ještě několik škrtů. Kdo nejspíš brzy odejde?

Bude zajímavé sledovat, jakou sestavu hráčů nakonec trenér Sparty Brian Priske namíchá. V přípravě je zatím hodně fotbalistů a někteří z nich určitě skončí. Tři hráči, kteří z Letné už brzy nejspíš odejdou, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Florin Nita

Florin Nita Sparta 22 Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Je otázkou, kdo nakonec bude sparťanskou jedničkou, jedna věc je ale téměř jistá – Florin Nita si tento post nevybojuje. Pražané totiž mají v kádru Dominika Holce s Milanem Hečou, které navíc doplnil šestadvacetiletý Vojtěch Vorel. O osm let starší Rumun Nita chce chytat, je mu ale jasné, že ve Spartě to nebude. Podle rumunských médií je na odchodu.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Ladislav Krejčí st.

Ladislav Krejčí st Tonda Tran CNC Profimedia.jpg

Když se do Sparty před dvěma lety vracel, čekalo se, že bude oporou. Tou se ale někdejší reprezentant, který má za sebou angažmá v italské Boloni, nestal. Ladislav Krejčí svými výkony nenadchnul a v uplynulém ročníku zasáhl jen do patnácti duelů. Trenér Priske s ním už nepočítá.

FotoTonda Tran / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Lukáš Juliš

Lukáš Juliš Sparta 21.jpg

Trefil se sice v přípravném duelu s Opavou, na jeho pozici se ale nic moc nemění. Sparta má na soupisce Tomáše Čvančaru, před pár dny přivedla Jana Kuchtu a na větší šanci čeká taky Martin Minčev, což znamená jediné – pro Lukáše Juliše na Letné není místo. Spekulovalo se o jeho odchodu do Jablonce, o osudu sedmadvacetiletého útočníka, jenž v minulém ročníku zasáhl jen do tří ligových duelů, se ale teprve rozhodne.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud