Vít Nemrava   Když Slovácko přišlo o Milana Heču, tak ho skvěle nahradil Matouš Trmal. Ten už je v Portugalsku, tým z Uherského Hradiště ale našel další kvalitní náhradu. Tou se stal pětadvacetiletý Vít Nemrava, který podává velmi dobré výkony. V letošních 14 zápasech dostal jen jedenáct branek a vychytal šest čistých kont.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Michal Kadlec  Bývalý reprezentační stoper, jenž několik let působil i v zahraničí, je v Uherském Hradišti třetím rokem. Je mu sice už 36 let, na svých kvalitách ale nic neztrácí. Michal Kadlec působí jako správný lídr, obrana pod jeho vedením šlape na jedničku.  Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia
 Milan Petržela  Další zkušený borec, který Slovácku náramně pomáhá. Sedmatřicetiletý záložník je v Uherském Hradišti druhým rokem a stále má velmi důležitou roli. Zatímco v Plzni byl už nepotřebný, ve Slovácku si drží místo na place a na kontě má také tři góly - dva z nich přitom vstřelil v posledních dvou zápasech.  Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Lukáš Sadílek   Velmi důležitou roli má ve Slovácku Marek Havlík, ovšem parádní výkony předvádí také Lukáš Sadílek, jehož bratr Michal působí v Liberci. Čtyřiadvacetiletý záložník prožívá skvělou sezonu a na kontě má už tři branky, ke kterým přidal sedm asistencí.  Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia
6
Fotogalerie

Postrach všech favoritů. 5 hráčů, díky kterým Slovácko může bojovat o Ligu mistrů

Slovácko jede. Ve středu smetlo Jablonec a ze třetí pozice zatápí dokonce i Spartě. V Uherském Hradišti už mohou začít nahlas mluvit o pohárech.

Bez názvu3.jpg

Nejlepší dva týmy letošního ročníku Fortuna ligy postoupí do boje o Ligu mistrů. O tom, že mezi nimi bude Slavia, nikdo nepochybuje, ovšem o další flek se ještě rozehraje pořádný boj. Druhé místo sice drží Sparta, jenže rozjeté Slovácko je už jen o čtyři body zpátky. Tým z Uherského Hradiště šlape a předvádí parádní výkony. Vybrat pět jeho největších současných opor? To nebyl snadný oříšek. Výsledek najedete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Vít Nemrava 

Vít Nemrava Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Když Slovácko přišlo o Milana Heču, tak ho skvěle nahradil Matouš Trmal. Ten už je v Portugalsku, tým z Uherského Hradiště ale našel další kvalitní náhradu. Tou se stal pětadvacetiletý Vít Nemrava, který podává velmi dobré výkony. V letošních 14 zápasech dostal jen jedenáct branek a vychytal šest čistých kont. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Michal Kadlec 

Michal Kadlec Slovácko Luděk Ovesný MAFRA Profimedia.jpg

Bývalý reprezentační stoper, jenž několik let působil i v zahraničí, je v Uherském Hradišti třetím rokem. Je mu sice už 36 let, na svých kvalitách ale nic neztrácí. Michal Kadlec působí jako správný lídr, obrana pod jeho vedením šlape na jedničku. 

Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Milan Petržela 

Milan Petržela Slovácko Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Další zkušený borec, který Slovácku náramně pomáhá. Sedmatřicetiletý záložník je v Uherském Hradišti druhým rokem a stále má velmi důležitou roli. Zatímco v Plzni byl už nepotřebný, ve Slovácku si drží místo na place a na kontě má také tři góly - dva z nich přitom vstřelil v posledních dvou zápasech. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Lukáš Sadílek 

Lukáš Sadílek Luděk Ovesný MAFRA Profimedia.jpg

Velmi důležitou roli má ve Slovácku Marek Havlík, ovšem parádní výkony předvádí také Lukáš Sadílek, jehož bratr Michal působí v Liberci. Čtyřiadvacetiletý záložník prožívá skvělou sezonu a na kontě má už tři branky, ke kterým přidal sedm asistencí. 

Foto: Luděk Ovesný / MAFRA / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jan Kliment 

Jan Kliment Slovácko 2 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Kdo si myslel, že to nejlepší už má za sebou, ten se šeredně přepočítal. Jan Kliment v Uherském Hradišti zvládl restartovat svou uvadající kariéru a znovu nazul střelecké kopačky. Sedmadvacetiletý útočník dal v posledních pěti duelech čtyři branky, na kontě má už osm přesných zásahů a dere se mezi nejlepší ligové střelce. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud