Posily za více než 80 milionů korun. Podívejte se, kolik stáli noví hráči Slavie

Slavia byla na přestupovém trhu opět aktivní. Do Edenu dorazily čtyři nové posily – z toho jsou tři cizinci.

Sešívaní prodali za více než 330 milionů korun Davida Juráska, kterého koupila Benfica Lisabon. Za čtyři posily pak Slavia zaplatila lehce přes 80 milionů korun. Kolik nové posily pražského týmu stály? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Sheriff Sinyan – hostování

Sheriff Sinyan.jpg

Slavia chtěla reprezentačního stopera z Gambie už déle, norské Molde jej ale nehodlalo prodat. Nakonec ale šestadvacetiletý Sheriff Sinyan do Edenu přeci jen přišel. A dokonce zadarmo. Dorazil však zraněný a ještě několik měsíců bude mimo hru. Ve Slavii podepsal roční smlouvu s dvouletou opcí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Mojmír Chytil – 14 milionů korun

profimedia-0786924889.jpg

Sešívaní jej lákali z Olomouce už v zimě, Sigma ale tehdy reprezentačního útočníka nepustila. Zároveň se ale se Slavií dohodla, že ho do Edenu prodá v létě. K tomu taky došlo, byť Hanáci dostali méně, než kdyby Mojmíra Chytila zpeněžili před pár měsíci. Čtyřiadvacetiletý forvard má na kontě 25 ligových branek, v přípravě se ale za Slavii ještě netrefil.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Muhamed Tijani – 30 milionů korun

Muhamed Tijani Baník ALEXANDR SATINSKÝ  MAFRA  Profimedia.jpg

Není to tak dávno, co hrál druhou ligu za Třinec. Působil taky v Karviné, ovšem až na jaře v Baníku naplno ukázal, co v něm je. Muhamed Tijani se dostal do skvělé střelecké formy, ročník končil s 11 góly a stěhoval se do Edenu. Sešívaní za dvaadvacetiletého nigerijského útočníka zaplatili 30 milionů korun. Vyplatí se jim to?

Foto: ALEXANDR SATINSKÝ / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Conrad Wallem – 37,5 milionů korun

Jakmile jej sešívaní „našli“ v datových analýzách, dělali vše pro to, aby jej do Edenu přivedli. Nakonec se jim to povedlo, Conrad Wallem stál podle portálu transfermarkt.de 1,5 milionů eur. Třiadvacetiletý norský univerzál dorazil z týmu Odds, se Slavií podepsal smlouvu na čtyři roky.

Doporučujeme

Články odjinud