Cheick Souaré  Do Plzně před sezonou přišel na hostování z Vyškova Sampson Dweh, který odehrál parádní podzim a stal se oporou Viktorky. Teď by jej mohl následovat Cheick Souaré. Jednadvacetiletý univerzál má guinejský původ, v mládežnických kategoriích ovšem reprezentoval Francii. Za Vyškov hraje od minulé zimy, předtím byl ve francouzském Marseille, za které si připsal i jeden start v Ligue 1. Druhá liga už mu začíná být malá.
 Ondřej Zmrzlý  Pokud do Plzně skutečně přijde Souaré, zřejmě už nedorazí další uvažovaná posila – čtyřiadvacetiletý Ondřej Zmrzlý z Olomouce. Levý bek, jenž v lize nasbíral za Sigmu už téměř 130 zápasů, odehrál velmi dobrý podzim. Dal tři branky, přidal pět nahrávek a stal se žádným zbožím. Údajně o něj stojí i Slavia.
 Lukáš Červ  Součástí obchodu s Jindřichem Staňkem by mohli být i další hráči. Spekuluje se například o přesunu Lukáše Červa, jenž patří k oporám Liberce. Slavia na něj ovšem má předkupní právo a jeho budoucnost může ovlivnit. Okolo dvaadvacetiletého defenzivního záložníka, který dal na podzim v lize tři branky, v létě kroužila i Sparta.
 Marek Havlík  Marek Havlík odehrál skvělý podzim. Osmadvacetiletý záložník Slovácka během něj nasázel deset branek a je nejlepším střelcem ligy. V Uherském Hradišti mu po sezoně končí smlouva, a tak se řeší, co s ním bude dál. Zůstane ve Slovácku? Odejde do zahraničí? Nebo snad změní dres v rámci ligy? Mezi nejvážnější zájemce má patřit Slavia a Plzeň.
6
Fotogalerie

Posily pro Plzeň. Druholigový hit, kanonýr ze Slovácka i hráči Slavie

Ze hry o titul už je Plzeň zřejmě venku, Viktorka přesto bude chtít hrát na jaře vysoko. Západočeský klub přivede i posily.

Kádr Viktorky se během zimy promění. Které hráče by Plzeň mohla přivést? O kom se mluví? Podívejte se.

Pokračování 2 / 7

Antonín Kinský

Bez názvu.jpg

Je už téměř jisté, že Plzeň opustí gólman Jindřich Staněk, který má namířeno do Slavie. Kdo jej nahradí? Mladý Viktor Baier? Vrátí se Martin Jedlička? Nebo Viktorka přivede někoho jiného? Součástí „balíčku“ za Staňka by údajně mohl být dvacetiletý Antonín Kinský, který na podzim odchytal čtyři zápasy na hostování v Pardubicích. Je však otázkou, zda o něj sešívaní budou chtít přijít, v budoucnu by mohl být slávistickou jedničkou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Cheick Souaré

Cheick Souaré.jpg

Do Plzně před sezonou přišel na hostování z Vyškova Sampson Dweh, který odehrál parádní podzim a stal se oporou Viktorky. Teď by jej mohl následovat Cheick Souaré. Jednadvacetiletý univerzál má guinejský původ, v mládežnických kategoriích ovšem reprezentoval Francii. Za Vyškov hraje od minulé zimy, předtím byl ve francouzském Marseille, za které si připsal i jeden start v Ligue 1. Druhá liga už mu začíná být malá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Ondřej Zmrzlý

Ondřej Zmrzlý Olomouc.jpg

Pokud do Plzně skutečně přijde Souaré, zřejmě už nedorazí další uvažovaná posila – čtyřiadvacetiletý Ondřej Zmrzlý z Olomouce. Levý bek, jenž v lize nasbíral za Sigmu už téměř 130 zápasů, odehrál velmi dobrý podzim. Dal tři branky, přidal pět nahrávek a stal se žádným zbožím. Údajně o něj stojí i Slavia.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Lukáš Červ

Lukáš Červ Liberec.jpg

Součástí obchodu s Jindřichem Staňkem by mohli být i další hráči. Spekuluje se například o přesunu Lukáše Červa, jenž patří k oporám Liberce. Slavia na něj ovšem má předkupní právo a jeho budoucnost může ovlivnit. Okolo dvaadvacetiletého defenzivního záložníka, který dal na podzim v lize tři branky, v létě kroužila i Sparta.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Marek Havlík

Marek Havlík Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Marek Havlík odehrál skvělý podzim. Osmadvacetiletý záložník Slovácka během něj nasázel deset branek a je nejlepším střelcem ligy. V Uherském Hradišti mu po sezoně končí smlouva, a tak se řeší, co s ním bude dál. Zůstane ve Slovácku? Odejde do zahraničí? Nebo snad změní dres v rámci ligy? Mezi nejvážnější zájemce má patřit Slavia a Plzeň.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

Matěj Valenta

Matěj Valenta Slovácko Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Třiadvacetiletý záložník debutoval v lize ve Slavii, pořádný prostor ale dostal až v Českých Budějovicích. V roce 2022 se z jihu Čech vrátil do Edenu, místo ovšem nezískal a putoval hostovat do Liberce. Na podzim hrál za Slovácko, za které dal tři branky. Teď se spekuluje o jeho odchodu do Plzně, jako kompenzace za gólmana Staňka.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud