Adam Vlkanova  Jeden z objevů uplynulé ligové sezony. Adam Vlkanova odehrál parádní ročník v barvách Hradce Králové a bylo jasné, že o něj bude na trhu obrovský zájem. Do hry o sedmadvacetiletého ofenzivního univerzála, který nakoukl i do reprezentace, vstoupila Slavia, ale taky Plzeň. Kdo bude úspěšnější?
 Jan Sýkora  Stejně jako Eduardo Santos v Plzni pouze hostoval. Ovšem taky Jan Sýkora odehrál parádní ročník, který ho vrátil i do reprezentace. Viktorka o něj měla zájem, osmadvacetiletý Sýkora ale patří polskému Lechu Poznaň, do kterého se vrátil. Plzeň by každopádně jeho, nebo Vlkanovu, ještě ráda přivedla.
 Václav Jurečka  Uplynulou sezonu odehrál za Slovácko, v jehož barvách se blýskl 17 góly. V létě mu ale skončila smlouva a už od zimy bylo jasné, že se bude stěhovat. Celou dobu byl spojován s příchodem do Plzně, sedmadvacetiletý Václav Jurečka dal ale nakonec přednost nabídce Slavie.
 Tomáš Pekhart  Poté, co bylo jasné, že v Plzni skončí Jean-David Beauguel, se začalo spekulovat o tom, kdo jej na hrotu sestavy nahradí. Jendou z možností byl Jurečka, další Tomáš Pekhart, jenž ukončil své angažmá v Legii Varšava. Třiatřicetiletý kanonýr ale nakonec do Viktorky nešel, trenér Bílek místo něj do kádru získal Jana Klimenta.
5
Fotogalerie

Posily, které (zatím) nepřišly. 5 hráčů, okolo nichž Viktorka v létě kroužila marně

Plzeň zakončila uplynulou ligovou sezonu titulem a bude bojovat o postup do Ligy mistrů. I proto kádr Viktorky prochází výraznou proměnou.

Plzeň už přivedla Václava Pilaře, Cadua nebo Jana Klimenta, několik dalších hráčů ale lákala (nebo stále láká) marně. O kom je řeč? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Eduardo Santos

Eduardo Plzeň 22 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Brazilský bek prožil hodně zajímavou sezonu. Zahájil ji v Karviné, která na konci ročníku spadla, a dokončil v Plzni, s níž získal titul. Není divu, že Viktorka stála o to, aby Eduardo Santos v kádru trenéra Bílka pokračoval, tím spíš, když se po svém příchodu ihned zabydlel v základní sestavě. Čtyřiadvacetiletý Brazilec si ale plácl se Slavií.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Adam Vlkanova

Adam Vlkanova HK Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jeden z objevů uplynulé ligové sezony. Adam Vlkanova odehrál parádní ročník v barvách Hradce Králové a bylo jasné, že o něj bude na trhu obrovský zájem. Do hry o sedmadvacetiletého ofenzivního univerzála, který nakoukl i do reprezentace, vstoupila Slavia, ale taky Plzeň. Kdo bude úspěšnější?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Jan Sýkora

Jan Sýkora Plzeň Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Stejně jako Eduardo Santos v Plzni pouze hostoval. Ovšem taky Jan Sýkora odehrál parádní ročník, který ho vrátil i do reprezentace. Viktorka o něj měla zájem, osmadvacetiletý Sýkora ale patří polskému Lechu Poznaň, do kterého se vrátil. Plzeň by každopádně jeho, nebo Vlkanovu, ještě ráda přivedla.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Václav Jurečka

Václav Jurečka Slovácko 22 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Uplynulou sezonu odehrál za Slovácko, v jehož barvách se blýskl 17 góly. V létě mu ale skončila smlouva a už od zimy bylo jasné, že se bude stěhovat. Celou dobu byl spojován s příchodem do Plzně, sedmadvacetiletý Václav Jurečka dal ale nakonec přednost nabídce Slavie.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Tomáš Pekhart

Tomáš Pekhart Legia.jpg

Poté, co bylo jasné, že v Plzni skončí Jean-David Beauguel, se začalo spekulovat o tom, kdo jej na hrotu sestavy nahradí. Jendou z možností byl Jurečka, další Tomáš Pekhart, jenž ukončil své angažmá v Legii Varšava. Třiatřicetiletý kanonýr ale nakonec do Viktorky nešel, trenér Bílek místo něj do kádru získal Jana Klimenta.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud