Posílí Kunlun? Vyhraje extraligu? Bláznivé sázky s Jaromírem Jágrem

Posílí Kunlun? Vyhraje extraligu? Bláznivé sázky s Jaromírem Jágrem

Posílí Kunlun? Vyhraje extraligu? Bláznivé sázky s Jaromírem Jágrem

Nedávno jsme zde psali o tom, že se dá vsadit na Jaromíra Jágra coby na příštího prezidenta České republiky. To ale není jediná bláznivá sázka, do které můžete zkusit investovat své peníze. Na internetu jich je ještě více.

Jaromír Jágr vždy byl a několik let ještě bude sledovanou celebritou, která si nemůže stěžovat na nezájem médií. Platí to i pro sázkové kanceláře, které vypisují sázky na to, kolik dá gólů, kolik posbírá kanadských bodů, zda pokoří další mety v play-off nebo ještě získá některou z individuálních cen, ale k tomu přidávají i zábavné a zajímavé tipy. Sázkové kanceláře spojily s Jágrem některé bláznivé události, na které si můžete zkusit vsadit. Výběr těch nejoriginálnějších najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Kde bude hrát v příští sezoně?

Jaromír Jágr Vegas.jpg

Jágr má podepsanou smlouvu s Floridou do konce této sezony. Co bude pak? To zatím nikdo neví. Českému útočníkovi se nevede tak, jako loni, Panthers mají navíc nového trenéra a tak si na otázku hráčovy budoucnosti budeme muset ještě počkat.

Jednou z variant je, že sekne s hokejem. Na to je vypsán kurz 7:1. Pokud se domníváte, že první soutěžní utkání nové sezony odehraje znovu v NHL, můžete si vsadit na kurz 2,3:1. Na první českou hokejovou ligu, v níž působí Kladno, je kurz 2,3:1, na extraligu 2,4:1 a na Kontinentální hokejovou ligu 15,1:1.

A jak je to s jednotlivými týmy? Na to, že bude pokračovat v barvách Floridy, je kurz 2,7:1 a reálněji vypadá návrat do Kladna, na který se dá vsadit s kurzem 2,1:1. Spekuluje se také o jeho odchodu do Las Vegas, na což je vypsán kurz 12:1. Nebo snad věříte na bláznivý přesun do čínského Kunlunu? Tady je kurz 65:1.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Jágr a svatba

Jaromír Jágr Kopřivová.jpg

Jaromír Jágr je údajně zasnoubený a prý se chystá svatba. Stane se Veronika Kopřivová jeho vyvolenou? Na to, že se v roce 2017 vezmou, je vypsán kurz 1,33:1. Dá se však vsadit i na to, že se Jágr ožení a během stejného roku ještě rozvede. Tady je kurz mnohonásobně vyšší – 68:1.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Jágr a děti

Jaromír Jágr fans.jpg

Českému útočníkovi je 44 let, stále ale ještě nemá děti. Sám říká, že až se stane otcem, sekne s hokejem. A jeho partnerka by se prý dětem nebránila. Pokud si myslíte, že se Jágrovi narodí v příštím roce kluk, můžete si vsadit s kurzem 3,4:1. U holky je kurz 3:8:1. Nebo si snad myslíte, že bude vychovávat dvojčata? Na to je kurz 22:1, na trojčata pak 333:1.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Jágr a reprezentace

Jaromír Jágr Praha top.jpg

Jágr už ukončil reprezentační kariéru. Nebo snad ne? Nezlákalo ho loňské mistrovství světa ani zářijový Světový pohár, někteří lidé ale stále věří, že se ještě odhodlá k návratu a znovu oblékne český dres.

Na to, že by se představil na mistrovství světa, už to moc nevypadá. Na to nadcházející je vypsán kurz 30:1, na šampionát 2018 dokonce 70:1. Ale co olympiáda v Pchčongjangu? Na Jágrovu účast je vypsán kurz 20:1.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Titul s Kladnem

Jaromír Jágr Kladno 2.jpg

Pokud se vrátí domů, zakotví nejspíš v Kladně. Je otázkou, zda ho to bude lákat, i pokud Rytíři budou pokračovat v první lize, každopádně se dá vsadit i na to, zda s Kladnem získá extraligový titul, který mu stále chybí ve sbírce. Na to, že to zvládne do 30. června roku 2020 jako hráč, je vypsán symbolický kurz 68:1.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud