Navrátilci z Liberce  - Slavia poslala před sezonou několik svých hráčů do Liberce. Slovan se dostal do Evropské ligy a načerpal cenné zkušenosti, z čehož by znovu měla těžit i Slavia. Do Edenu by se měli vrátit Michal Beran, Jakub Hromada a Júsuf Hilál. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Navrátilci z Liberce - Slavia poslala před sezonou několik svých hráčů do Liberce. Slovan se dostal do Evropské ligy a načerpal cenné zkušenosti, z čehož by znovu měla těžit i Slavia. Do Edenu by se měli vrátit Michal Beran, Jakub Hromada a Júsuf Hilál. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Posila z ciziny i nadějní hráči z Afriky. Koho v zimě může přivést Slavia?

Slavia vládne tabulce a znovu míří za titulem. Sešívaný tým se ale v zimě možná opět změní. Do Edenu by mohlo dorazit několik posil.

Slavia v zimě zase může přijít o některé opory. Pár hráčů by ale do Edenu mohlo taky dorazit. Čí příchody jsou ve hře? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Navrátilci z Liberce

Júsuf Liberec Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Slavia poslala před sezonou několik svých hráčů do Liberce. Slovan se dostal do Evropské ligy a načerpal cenné zkušenosti, z čehož by znovu měla těžit i Slavia. Do Edenu by se měli vrátit Michal Beran, Jakub Hromada a Júsuf Hilál.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Cheick Conde

Cheick Conde Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Dvacetiletý záložník z Guiney měl do Edenu hodně blízko už v létě. Tehdy ho lákala i Sparta, Cheick Conde ale nakonec zůstal ve Zlíně, kde i na podzim předvádí dobré výkony. Pro Slavii bude zase téma, na druhou stranu, kouč Jindřich Trpišovský má na jeho post Tomáše Holeše a sešívaný dres by měl znovu navléknout i Jakub Hromada.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Posila ze zahraničí

Alexander Bah.jpg

Slávistický boss Jaroslav Tvrdík ve speciálu Dohrána Plus připustil, že by sešívaní mohli lovit i v cizině. „Jestliže uvažujeme o přestupu, tak máme jednoho hráče ze zahraničí,“ uvedl. Koho měl na mysli? Slavia v létě hodně stála o příchod třiadvacetiletého pravého beka nebo záložníka Alexandera Baha z dánského Sønderjyske. Jde právě o něj?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Posily z Afriky

Abdallah Sima Slavia 2.jpg

Je možné, že Slavia opět přivede nějaké fotbalisty z Afriky. Ke klíčovým postavám sešívaných patří Peter Olayinka či Ibrahim Traoré, hodně prostoru dostává taky Oscar a k nejlepším hráčům sešívané družiny patří i Abdallah Sima, jehož údajně lanaří Juventus. Nebylo by proto žádným překvapením, kdyby Slavia lovila v Africe znovu. „Afričtí hráči klub jednoznačně posunují dopředu, trenér je fantasticky umí zapracovávat. Je to pro nás velké téma,“ řekl Tvrdík.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud