Angelo Preciado (Ekvádor) Pětadvacetiletý ekvádorský reprezentant je ve Spartě zatím jen krátce. Ještě není na své maximální výkonnosti, přesto už má pevný flek v základní sestavě. Teď se ale z Letné vydal zpátky do Jižní Ameriky, kde bude se svou zemí bojovat o postup na mistrovství světa. Ekvádor čekají zápasy s Bolívií a Kolumbií.
 Kaan Kairinen (Finsko) Jeden z klíčových hráčů letenského týmu podle očekávání figuruje také ve finské nominaci. Čtyřiadvacetiletý záložník, jenž je ve Spartě od zimy, letos v lize zasáhl do devíti zápasů (na kontě má gól a dvě nahrávky). S Finskem ho čekají kvalifikační zápasy o postup na Euro proti Slovinsku a Kazachstánu.
 Lukáš Haraslín (Slovensko) Reprezentační povinnosti čekají také aktuálně nejlepšího střelce celé ligy. Sedmadvacetiletého Lukáše Haraslína, jenž má na kontě už sedm branek, čeká ovšem se Slováky těžká šichta. Nejprve budou hrát v Portugalsku, pak se představí na půdě Lucemburska.
 Čtyři čeští reprezentanti Sparta vládne lize a hráči z Letné patří také k důležitým článkům české reprezentace. Kouč Jaroslav Šilhavý nominoval na nadcházející kvalifikační duely proti Albánii a Faerským ostrovům Martina Vitíka (na snímku), Ladislava Krejčího, Lukáše Sadílka a Jana Kuchtu. Několik hráčů, včetně Adama Karabce či Václava Sejka, zamířilo na sraz reprezentační jednadvacítky.
5
Fotogalerie

Portugalsko i bitva s Čechy. 4 cizinci Sparty, kteří se dostali do reprezentací

Sparta vládne české lize, daří se jí i v Evropě. Hráči z Letné se dostali taky do reprezentačních výběrů.

Spartě se letos daří. Několik hráčů pražského týmu povolal do reprezentace kouč Jaroslav Šilhavý, do národních výběrů svých zemí se však dostali i čtyři cizinci. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Qazim Laci (Albánie)

Bez názvu.jpg

Následující dny mohou být pro sedmadvacetiletého albánského záložníka hodně pikantní. Albánie se totiž chystá na souboj s Českou republikou, se kterou bojuje o postup ze skupiny. Albánie je o dva body první, odehrála však o jedno utkání víc. Zápas v Praze kvůli zranění vynechal, teď by se ale mohl na place objevit. Qazim Laci hraje ve formě, v deseti ligových startech dal letos jeden gól a přidal pět nahrávek.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Angelo Preciado (Ekvádor)

Angelo Preciado Sparta Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý ekvádorský reprezentant je ve Spartě zatím jen krátce. Ještě není na své maximální výkonnosti, přesto už má pevný flek v základní sestavě. Teď se ale z Letné vydal zpátky do Jižní Ameriky, kde bude se svou zemí bojovat o postup na mistrovství světa. Ekvádor čekají zápasy s Bolívií a Kolumbií.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Kaan Kairinen (Finsko)

Kaan Kairinen 23 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Jeden z klíčových hráčů letenského týmu podle očekávání figuruje také ve finské nominaci. Čtyřiadvacetiletý záložník, jenž je ve Spartě od zimy, letos v lize zasáhl do devíti zápasů (na kontě má gól a dvě nahrávky). S Finskem ho čekají kvalifikační zápasy o postup na Euro proti Slovinsku a Kazachstánu.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Lukáš Haraslín (Slovensko)

Lukáš Haraslín 23 Michal Beranek CNC Profimedia.jpg

Reprezentační povinnosti čekají také aktuálně nejlepšího střelce celé ligy. Sedmadvacetiletého Lukáše Haraslína, jenž má na kontě už sedm branek, čeká ovšem se Slováky těžká šichta. Nejprve budou hrát v Portugalsku, pak se představí na půdě Lucemburska.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Čtyři čeští reprezentanti

Martin Vitík 23 Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Sparta vládne lize a hráči z Letné patří také k důležitým článkům české reprezentace. Kouč Jaroslav Šilhavý nominoval na nadcházející kvalifikační duely proti Albánii a Faerským ostrovům Martina Vitíka (na snímku), Ladislava Krejčího, Lukáše Sadílka a Jana Kuchtu. Několik hráčů, včetně Adama Karabce či Václava Sejka, zamířilo na sraz reprezentační jednadvacítky.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud