Aiham Ousou   Kapitán švédské reprezentační jednadvacítky přišel do Slavie v létě, ovšem původně spíše jako sázka do budoucna. Čekalo se, že půjde někam na hostování, nakonec ale v Edenu zůstal a během podzimu se zabydlel v základní sestavě. Zaznamenal obrovský progres, začátek jara mu ale nevyšel.
 Maksym Talovjerov  Sešívaní o něj stáli už déle a nakonec jej také v zimě přivedli. Jednadvacetiletý ukrajinský stoper, který přišel z Českých Budějovic, dorazil spíše jako sázka do budoucna, ovšem vzhledem k aktuální situaci ve středu slávistické obrany možná dostane šanci dříve, než sám čekal. Jak si Maksym Talovjerov povede? 
 Marodi   Trenérský štáb Slavie bedlivě sleduje, jaký je stav dlouhodobých marodů. Mimo hru jsou totiž David Hovorka a Ondřej Kúdela, tedy dva stopeři, kteří by se mohli ihned postavit do základní sestavy. V Edenu tak vyhlížejí jejich návraty. 
 Řešení z nouze  Na post stopera se může postavit i Jan Bořil, ten je ale dlouhodobě mimo hru. A pak tady jsou ještě nouzová řešení, která sice mohou fungovat, ovšem ne dlouhodobě. Jedním z nich je Slovák Jakub Hromada, který už na stoperu několikrát alternoval. Stejně jako Tomáš Holeš, ten pak ale hodně chybí ve středu záložní řady. 
5
Fotogalerie

Poplach v Edenu, stopeři Slavie jsou z formy. Kdo je mimo hru a kdo může pomoct?

Slavii trápí na začátku jara nečekaný problém. Sešívaní musí vyřešit krizi ve středu obrany.

Za normálních okolností by byl střed obrany tím, na co by se mohli v Edenu stoprocentně spolehnout. Jenže klíčoví stopeři jsou stále mimo hru a náhrady za ně jsou z formy. Kdo nyní může hrát? A na koho se čeká? Podívejte se. 

Pokračování 2 / 6

Taras Kačaraba 

GetFile (48).jpg

O svou šanci ve Slavii musel bojovat. Nejprve během jarního hostování, které se prodloužilo i do podzimu. Taras Kačaraba obstál, dostal se i do ukrajinské reprezentace a ve Slavii zůstal. Jenže v úvodu jara tápe, nesedl mu duel s Karvinou a v pohárovém derby proti Spartě dostal dokonce červenou. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Aiham Ousou 

GetFile (47).jpg

Kapitán švédské reprezentační jednadvacítky přišel do Slavie v létě, ovšem původně spíše jako sázka do budoucna. Čekalo se, že půjde někam na hostování, nakonec ale v Edenu zůstal a během podzimu se zabydlel v základní sestavě. Zaznamenal obrovský progres, začátek jara mu ale nevyšel.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Maksym Talovjerov 

GetFile (46).jpg

Sešívaní o něj stáli už déle a nakonec jej také v zimě přivedli. Jednadvacetiletý ukrajinský stoper, který přišel z Českých Budějovic, dorazil spíše jako sázka do budoucna, ovšem vzhledem k aktuální situaci ve středu slávistické obrany možná dostane šanci dříve, než sám čekal. Jak si Maksym Talovjerov povede? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Marodi 

GetFile (49).jpg

Trenérský štáb Slavie bedlivě sleduje, jaký je stav dlouhodobých marodů. Mimo hru jsou totiž David Hovorka a Ondřej Kúdela, tedy dva stopeři, kteří by se mohli ihned postavit do základní sestavy. V Edenu tak vyhlížejí jejich návraty. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Řešení z nouze 

GetFile (50).jpg

Na post stopera se může postavit i Jan Bořil, ten je ale dlouhodobě mimo hru. A pak tady jsou ještě nouzová řešení, která sice mohou fungovat, ovšem ne dlouhodobě. Jedním z nich je Slovák Jakub Hromada, který už na stoperu několikrát alternoval. Stejně jako Tomáš Holeš, ten pak ale hodně chybí ve středu záložní řady. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud