Pomyslná česká Síň slávy NHL. Zařadili jsme do ní 6 legend tuzemského hokeje

Zdenal  |  25. 06. 2019 07:08

Škoda, že pisatel není znalec NHL a jde jen podle statistik odehraných zápasů a bodů. Největší českou legendou v NHL je Jaroslav Pouzar! Trojnásobný vítěz Stanley Cupu, velmi platný hráč v Edmontonu, kterého si dokonce v roce 87 vyžádal Gretzky zpět do Oilers, když předtím hrál sezónu v Německu... a opět se radoval ze Stanley Cupu! To je legenda... dalším, pro Toronto nezapomenutelným hráčem, byl Miroslav Fryčer. Hráč,který má za 8 sezón skoro bod na zápas, takových není moc... No a pokračovat bychom mohli dále, Michal Pivoňka, Petr Klíma, Petr Svoboda a trojnásobný Stanley Cup vítěz Jiří Hrdina, který byl trejdován do PIT kvůli Jágrovi... apod. Pokud by měla z§stat šestka, tak rozhodně Pouzar místo Sýkory a Hrdina místo Prospala

Odpovědět  |   | 


Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

Top videa

Litvínov - Plzeň: Premiérovou trefu si zapsal za domácí Akim Aliu, 3:1

Nejčtenější články

Boháči ze zámoří. Takto vypadá nejlépe placená česká formace v NHL

Boháči ze zámoří. Takto vypadá nejlépe placená česká formace v NHL

Do letošního ročníku NHL zatím i s brankáři zasáhlo 32 českých hokejistů. Zatímco někteří jsou teprve na začátku svých kariér, další už patří k nejlépe placeným hráčům svých organizací.

12.  1.  2020 |
FOTO, VIDEO: To musíte vidět! Fanynka Zlatana Ibrahimoviče v akci

FOTO, VIDEO: To musíte vidět! Fanynka Zlatana Ibrahimoviče v akci

Švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovič je šťastný člověk. Je považován za jednoho z nejúžasnějších hráčů současnosti a tak není divu, že má spoustu fanoušků. A taky fanynek.

26.  10.  2019 | | 36 N/A
Nevyšlo to. 9 českých útočníků, kteří odešli do NHL až v pozdějším věku a neprosadili se tam

Nevyšlo to. 9 českých útočníků, kteří odešli do NHL až v pozdějším věku a ne…

Filip Zadina, Filip Chytil či Martin Nečas si odbyli premiéru v NHL ještě před dvacátými narozeninami, jiní čeští útočníci se však do elitní zámořské ligy vydali až ve vyšším hokejovém věku. Někteří na to možná doplatili, protože se nedokázali v tvrdé konkurenci prosadit.

12.  1.  2020 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com