Pomůže Jakub Klepiš pražskému Lvu k dalším bodům?

(Inzerce) První, co se většině sportovních nadšenců vybaví při spojení slov hokej a Moskva, je ve většině případů CSKA. Ačkoli barvy hlavního ruského města hájí celkem tři týmy a poslední dva ročníky vzkvétající kontinentální ligy vyhrálo konkurenční Dynamo, CSKA je stále legendou.
Pomůže Jakub Klepiš pražskému Lvu k dalším bodům?

Bývalý armádní klub si mohl v dobách socializmu vybírat ty nejlepší hráče z celého Sovětského svazu, díky čemuž se nesmazatelně zapsal do historie ledního hokeje, jakožto tým s nejvyšším počtem sovětských a evropských titulů. Bohužel, od dob, kdy oficiálně odstartovala Kontinentální liga, skončilo CSKA nejlépe na pátém místě. K lepšímu výsledku týmu nepomohl ani slovenský kouč Julo Šupler, který se postavil na střídačku slavného klubu v sezóně 2011/2012, ani čeští legionáři Petr Čáslava, či Jan Marek, kteří v barvách CSKA působili.

Právě v sezoně 2011/2012 přišel do CSKA mistr světa z Gotteborgu, Slovák Rasťo Staňa. Ačkoli v minulé sezoně často pouze „zahříval místo na střídačce“, v současné době mezi tři tyče konkurenty nepouští. Od příchodu do Moskvy z Čerepovce drží úspěšnost zásahů nad 90%. Další možnost vylepšit si osobní statistiky dostane 28. října, kdy se nastoupí proti borcům z Petrohradu.

České příznivce bude zajímat především počínání pražského Lva, který 26. října přivítá na svém ledě šestnáctý Lokomotiv Jaroslavl. Pražané budou spoléhat především na střelecký potenciál Jakub Klepiše, který v minulém zápase proti Dinamu Riga proměnil všechny tři penalty a jeho tým tak získal dva body po výhře na samostatné nájezdy. Lev se tak vyhoupl na dvanáctou příčku Kontinentální ligy.

O poznání hůře je na tom zástupce našich východních sousedů. Slovan Bratislava v minulém kole neudržel vedení nad CSKA Moskva a po porážce 1:2 se usadil až na 23. Příčce tabulky . O nápravu se pokusí 26. října v Bratislavě proti devatenáctému Čerepovci.

Vybrané zápasy Kontinentální ligy můžete díky aplikaci www.bet365.com pro iPhone, iPad nebo Android sledovat prakticky kdekoli.

Nejčtenější články

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést do svých řad

Hrachovina je volný. Toto je pět extraligových týmů, které ho mohou přivést …

Na trhu se objevilo zajímavé jméno. Brankář Dominik Hrachovina skončil ve Švýcarsku a je volný. Zakotví v extralize?

5.  11.  2019 |
VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou slovanské holky

Jsme uprostřed další tenisové sezony. Kromě spousty úchvatných sportovních zážitků nám také nabídla i pořádnou porci ženského půvabu. Na některé hráčky je zkrátka radost se dívat a vůbec nezáleží na tom, jak se jim na kurtu daří.

20.  6.  2019 | | 91 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com