Pokus o restart. Tři drahé Stramaccioniho posily, které ve Spartě dostanou ještě jednu šanci

Z posil, které Andrea Stramaccioni přivedl na Letnou, ve Spartě už moc hráčů nezůstalo. Někteří z nich ale dostanou ještě jednu šanci.

Bez názvu1.jpg

Pamatujete na jména jako Marc Janko či Jonathan Biabiany? Oba už jsou z Letné pryč. Šanci ale dostanou jiní tři drazí cizinci, které do Sparty dotáhl italský kouč. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Semih Kaya

Semih Kaya Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Člen širšího kádru turecké reprezentace přišel do Sparty za 52 milionů korun. Jenže v úvodu sezony se zranil a po návratu na hřiště neodváděl takové výkony, jako se od královsky placeného stopera očekávaly. V lednu se vrátil na hostování do Galatasaraye, moc prostoru ale nedostal. Vybojuje si teď místo ve sparťanské sestavě?

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Georges Mandjeck

Georges Mandjeck Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Třicetiletý kamerunský záložník, který je nyní, stejně jako Michael Ngadeu, na Africkém poháru národů, do Sparty přišel z  Met. Jenže na podzim nepodával příliš přesvědčivé výkony a po půl roce se vrátil na hostování do Francie. Uplynulý ročník strávil v izraelském Maccabi Haifa a nevedl si vůbec zle. Jeho nevýhodou však je, že se do přípravy Sparty zapojí až později.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Tal Ben Chaim

Tal Ben Chaim SParta 2 MICHAL RŮŽIČKA  MAFRA  Profimedia.jpg

Když ho Sparta před dvěma lety koupila, zaplatila za něj 76 milionů korun a v té době z něj udělala nejdražšího ligového hráče všech dob. Jenže izraelský reprezentant nepřesvědčil a v dosavadních dvaceti zápasech nedal ani jeden gól. V letošním ročníku odehrál pouhé dva duely, více mu nedovolilo zranění. Teď dostane ještě jednu šanci.

Foto: MICHAL RŮŽIČKA / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud