Podivné úlety Maria Balotelliho. Mohl by z nich být docela tlustý román

Střelec se smrtícím zakončením. Hráč rozhodující důležitá utkání. Ale také přerostlé dítě. Mario Balotelli platil za jednoho z nejlepších a nejtalentovanějších útočníků vůbec. Vyjít s ním ale nebylo nikdy a pro nikoho úplně jednoduché.

Povídat o Balotellim by mohl například trenér José Mourinho, který měl Maria dva roky „na starost“ v Interu Milán. Kontroverzní útočník pak zatápěl Robertu Mancinimu v Manchesteru City a ani ten neměl vedle hyperaktivního Itala na růžích ustláno. Snad proto ho s lehkým srdcem pustili zpátky na Apeninský poloostrov do AC Milán. Od té doby vystřídal pěknou řádku klubů, ale s jeho kariérou to jde rychle z kopce.

Momentálně působí v tureckém Demirsporu a nedávno se nechal slyšet, že v posledních dvou letech má výbornou formu a je připraven se vrátit do reprezentačního celku. „Šel bych z Turecka pěšky, kdyby mi vzkázali, že budu v základní sestavě," prohlásil Balotelli. Problém je ovšem v tom, že ho v nároďáku už nikdo nechce, a tak jediné, na co můžou fanoušci vzpomínat, je spousta jeho úletů a průšvihů. V následujících kapitolách si můžete připomenout alespoň některé z nich.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Top videa

Liga jako blázinec? Na Sörensena se zaměřím – a nebudu sám, vzkazuje Jarolím

Nejčtenější články

FOTO: Tohle chceme vidět na příští zimní olympiádě! Nahotiny v nafukovacích kruzích

FOTO: Tohle chceme vidět na příští zimní olympiádě! Nahotiny v nafukovacích …

Sportovní fanoušci si budou muset na další zimní olympiádu ještě tři roky počkat. My už ale nyní víme, jak by se hry daly zatraktivnit...

3.  1.  2023 | |49 N/A
Rudolf SamecTomáš Hrubý
ZOHZimní olympijské hryŽenyOstatní sportyZábava
Škrty ve Spartě. 5 fotbalistů, kteří by brzy mohli odejít z Letné

Škrty ve Spartě. 5 fotbalistů, kteří by brzy mohli odejít z Letné

Sparta je na přestupovém trhu aktivní a získala už tři zahraniční posily. Zároveň se ale začíná hovořit o možných odchodech.

2.  1.  2023 | |5 N/A
Petr Sobol
Sparta PrahaPřestupyFotbal
FOTO: Vzpomínáte? Eva Samková a další kočky. 28 krásek, které jsme sledovali na olympiádě v Pchjongčchangu

FOTO: Vzpomínáte? Eva Samková a další kočky. 28 krásek, které jsme sledovali…

Olympijské hry v Pchjongčchangu jsou už pět let minulostí. V Jižní Koreji však nešlo jen o bitvy na perfektně připravených sportovištích. V očích mužských fanoušků na tribunách a u televizních obrazovek na celém světě sváděly sportovkyně také specifické souboje v ženské kráse.

8.  1.  2023 | |19 N/A
Rudolf Samec
ZOHZimní olympijské hryŽenyZábava

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com