Brankář – Jiří Pavlenka (Werder Brémy), hodnocení: 84. Aktuální reprezentační brankářskou jedničkou je Tomáš Vaclík, z fleku by se jí ale mohl stát i Jiří Pavlenka. Sedmadvacetiletý gólman Brém totiž patří k nejlepším brankářům Bundesligy a není to tak dávno, co se spekulovalo o jeho možném odchodu do Barcelony nebo Liverpoolu. Foto: Profimedia.cz
 Obránce – Pavel Kadeřábek (TSG Hoffenheim), hodnocení: 80. V reprezentaci se o post pravého beka přetahuje s Vladimírem Coufalem, ve hře FIFA 20 nad ním má ale navrch. Zatímco Coufal vyfasoval rating 76, Kadeřábek je po Pavlenkovi s Tomášem Vaclíkem třetím nejlépe hodnoceným Čechem celé hry. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Obránce – Marek Suchý (FC Augsburg), hodnocení: 77. Pokud je fit a dostane se do reprezentační sestavy, je kapitánem národního týmu. Nyní je ale jednatřicetiletý Marek Suchý, který v létě zamířil z Basileje do Augsburgu, na marodce. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Obránce – David Hovorka (Slavia Praha), hodnocení: 74. Mimo hru je také David Hovorka. Je to velká škoda, v úvodu sezony hrál totiž v parádní formě, zářil i v Lize mistrů a čekal na svou reprezentační premiéru. Ta se ale musí o několik měsíců odsunout. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
12
Fotogalerie

Podívejte se, jak vypadá nejsilnější český tým ve hře FIFA 20. Vládnou mu slávisté

Pokud byste se podívali na žebříček nejlépe hodnocených fotbalistů ve hře FIFA 20, žádného českého hráče byste v něm nenašli. Ovšem i ratingy některých českých hráčů vypadají zajímavě.

Untitled 1.jpg

Jak by to asi vypadalo, kdyby se reprezentační sestava tvořila podle toho, jaký rating fotbalisté dostali ve hře FIFA 20? Kdo by se do ní dostal a na koho by nezbylo místo? Podívejte se na následující kapitoly a zjistíte víc.

Pokračování 2 / 12

Brankář – Jiří Pavlenka (Werder Brémy), hodnocení: 84

Jiří Pavlenka ČR 18.jpg

Aktuální reprezentační brankářskou jedničkou je Tomáš Vaclík, z fleku by se jí ale mohl stát i Jiří Pavlenka. Sedmadvacetiletý gólman Brém totiž patří k nejlepším brankářům Bundesligy a není to tak dávno, co se spekulovalo o jeho možném odchodu do Barcelony nebo Liverpoolu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 12

Obránce – Pavel Kadeřábek (TSG Hoffenheim), hodnocení: 80

Pavel KAdeřábek ČR 18 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

V reprezentaci se o post pravého beka přetahuje s Vladimírem Coufalem, ve hře FIFA 20 nad ním má ale navrch. Zatímco Coufal vyfasoval rating 76, Kadeřábek je po Pavlenkovi s Tomášem Vaclíkem třetím nejlépe hodnoceným Čechem celé hry.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 12

Obránce – Marek Suchý (FC Augsburg), hodnocení: 77

Marek Suchý Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Pokud je fit a dostane se do reprezentační sestavy, je kapitánem národního týmu. Nyní je ale jednatřicetiletý Marek Suchý, který v létě zamířil z Basileje do Augsburgu, na marodce.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 12

Obránce – David Hovorka (Slavia Praha), hodnocení: 74

David Hovorka LM Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Mimo hru je také David Hovorka. Je to velká škoda, v úvodu sezony hrál totiž v parádní formě, zářil i v Lize mistrů a čekal na svou reprezentační premiéru. Ta se ale musí o několik měsíců odsunout.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 12

Obránce – Jan Bořil (Slavia Praha), hodnocení: 76

Jan Bořil ČR Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Na podzim hraje v životní formě. Dal gól Barceloně, dokonce se trefil i na Nou Campu, tam ale o svůj zápis do statistik přišel kvůli ofsajdu. V reprezentaci ze sestavy vytlačil Filipa Nováka, který ve hře FIFA 20 dostal rating 75.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 12

Záložník – Lukáš Masopust (Slavia Praha), hodnocení: 75

Lukáš Masopust ČR Stanislav Heloňa MAFRA Profimedia.jpg

Post pravého záložníka má v současné době v reprezentaci rezervovaný Lukáš Masopust, který si o místo řekl parádními výkony v dresu Slavie. Po zásluze se dostal i do tohoto výběru.

Foto: Stanislav Heloňa / MAFRA / Profimedia

Pokračování 8 / 12

Záložník – Tomáš Souček (Slavia Praha), hodnocení: 79

Tomáš Souček ČR 18 Pavel Mazáč Pavel Mazac CNC Profimedia.jpg

Bylo by velkým překvapením, kdyby se do sestavy nedostal Tomáš Souček. Opora Slavie i české reprezentace letos dostala rating 79, příští rok by se ale jeho hodnocení mělo dostat i nad 80.

Foto: Pavel Mazac / CNC / Profimedia

Pokračování 9 / 12

Záložník – Antonín Barák (Udinese Calcio), hodnocení: 77

Antonín Barák ČR 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Druhým nejlépe hodnoceným českým středním záložníkem ve hře FIFA 20 je Antonín Barák. Čtyřiadvacetiletý hráč Udine ale v reprezentaci chybí. V letošní sezoně totiž po zranění odehrál v italské Serii A jen pět zápasů, ve kterých byl na hřišti dohromady 169 minut.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 10 / 12

Jakub Jankto (UC Sampdoria) – hodnocení: 75

Jakub Jankto Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Zatímco na pravém kraji zálohy obrany vládne Masopust, vlevo má neotřesitelnou pozici Jakub Jankto. Třiadvacetiletý ofenzivně laděný záložník pravdivě nastupuje i v Sampdorii a v národním týmu nyní patří mezi nepostradatelné.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 11 / 12

Útočník – Patrik Schick (RB Lipsko), hodnocení: 76

Patrik Schick ČR 2019 Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Kdyby byl fit, byl by v základní sestavě. Zatímco na klubové úrovni se nemůže prosadit, v reprezentaci je lídrem a tahounem. Z posledního srazu ale dorazil zraněný a to se vedení Lipska nezamlouvalo.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 12 / 12

Michael Krmenčík (Viktoria Plzeň), hodnocení: 75

Michael Krmenčík ČR 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Druhým nejlépe hodnoceným českým útočníkem ve hře FIFA 20 je Michael Krmenčík z Plzně, který má letos na kontě osm ligových zásahů. Jen pro srovnání, Zdeněk Ondrášek dostal rating 67.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud