Pod Ještědem může nastat další rozprodej. Toto jsou tři důležití hráči Liberce, kterým po sezoně končí smlouva

Pod Ještědem může nastat další rozprodej. Toto jsou tři důležití hráči Liberce, kterým po sezoně končí smlouva

Pod Ještědem může nastat další rozprodej. Toto jsou tři důležití hráči Liberce, kterým po sezoně končí smlouva

V Liberci je během přestupního období netradiční klid. Ze Slovanu sice odešel do Slavie Oscar, další opory ale zůstávají. To se však může brzy změnit.

Bez názvu.jpg

Pod Ještědem už si tak nějak zvykli, že během přestupních období nikdy nezůstane kámen na kameni. V zimě Slovan kromě Oscara neoslabil, další hráči ale ještě odejít mohou. Třem oporám sestavy totiž po sezoně končí smlouvy a Liberec tak má poslední šanci, jak na nich ještě něco vydělat. O kom je řeč? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Matěj Hybš

Matěj Hybš Liberec.jpg

Sedmadvacetiletý levý bek se několikrát snažil prosadit na Letné, v základní sestavě Sparty se ale nikdy natrvalo neusadil. Poslední tři roky je v Liberci, za který na podzim zvládl odehrát dvacet zápasů. Je však otázkou, zda bývalý hráč Jihlavy či Jablonce bude pod Ještědem pokračovat. Po sezoně mu totiž končí smlouva a zájem o něj by určitě měly i jiné kluby.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Ondřej Karafiát

Ondřej Karafiát Czech News Center  Rušinová Mária  CNC  Profimedia.jpg

Je sice odchovancem Sparty, nedávno se ale spekulovalo o jeho možném odchodu do Slavie. Do Edenu sice nakonec nezamířil, je však možné, že se z Liberce posune o kus dál. Pětadvacetiletý Ondřej Karafiát totiž patří k elitním ligovým stoperů, o které by na trhu mohl být zájem. V lize dosud v dresu Liberce odehrál 96 zápasů a vstřelil jeden gól.

Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC  / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Roman Potočný

Roman Potočný Liberec Jaroslav Legner  CNC  Profimedia.jpg

Osmadvacetiletý ofenzivní univerzál odehrál parádní podzim. Roman Potočný dal devět branek, přidal dvě nahrávky a zařadil se po bok nejproduktivnějších hráčů ligy. Jenže bývalému hráči Bohemians a Teplic, který v nejvyšší soutěži odehrál 140 zápasů a vstřelil v nich 30 branek, končí po sezoně smlouva. Aktuálně okolo něj krouží Sparta, Plzeň či Baník, který jej vábil už v létě. Přestupová částka by se měla pohybovat okolo dvou milionů korun.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud