Plzeňští navrátilci z hostování. Tři mladíci, kteří se mohou zabydlet v sestavě Viktorky

Kádr Viktorky mládne. Plzeňskou kabinu opouští i Michal Hubník a z veteránů už na západě Čech zůstávají jen David Limberský a Aleš Hruška. V prvním týmu by se naopak mohli zabydlet někteří mladíci.

O svou šanci v Plzni se budou rvát Šimon Gabriel, Marko Alvir nebo Christián Herc. O místo se hlásí ale i tři mladíci, kteří v uplynulém ročníku hostovali jinde. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Michal Hlavatý

Michal Hlavatý Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Do ligy míří Pardubice, kterým k postupu mezi elitu výraznou měrou pomohl Michal Hlavatý. Dvaadvacetiletý záložník byl klíčovým hráčem východočeského týmu, za který během své premiérové sezony nasázel 14 branek. V Pardubicích by jej rádi udrželi, jenže Hlavatý patří Plzni. Prosadit se přes Pavla Buchu nebo Aleše Čermáka, to ale nebude vůbec snadný úkol, a tak se klidně může stát, že zase odejde na hostování.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Lukáš Matějka

Lukáš Matějka UnL Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Ve Fortuna národní lize na sebe výrazně upozornil také Lukáš Matějka. Dvaadvacetiletý útočník, jenž uplynulou sezonu odehrál za Ústí nad Labem, v posledním kole nasázel hattrick do sítě Jihlavy a jen o gól mu utekla koruna pro krále střelců. Ročník končil se 16 góly a nahlas si řekl o místo v Plzni, kde možná budou hledat náhrada za Jeana-Davida Beauguela. To by pro Matějku mohla být šance.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Pavel Šulc

Pavel Šulc ČB.jpg

O místo v kádru Viktorky se hlásí také Pavel Šulc. Devatenáctiletý záložník letošní sezonu načal v Opavě, odkud v zimě zamířil do Českých Budějovic, za které dal dva góly a přidal tři nahrávky. Nyní se pokusí prosadit v plzeňské sestavě, i nadále o něj však mají zájem v Českých Budějovicích.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud