Pavel Bucha  Co se s ním děje? To v Plzni nikdo neví. Pavel Bucha letos dal čtyři branky, naposledy se ale trefil v polovině září. Pětadvacetiletý záložník, který klepal na dveře reprezentace, se v současné době trápí. V posledním utkání se Slováckem šel z placu už o přestávce.
 Jan Sýkora  Jan Sýkora dříve patřil mezi opory Viktorky. Letos ale devětadvacetiletý univerzál chodí do hry jen převážně z lavičky náhradníků, na kontě nemá žádný gól ani nahrávku. V minulém kole se Slováckem byl sice v základu, na hřišti ale vydržel jen 59 minut. Jeho pozice teď v Plzni není taková, na jakou býval zvyklý.
 Adam Vlkanova  Loni v létě byl o Adama Vlkanovu velký zájem. Jednou nohou byl ve Slavii, nakonec ale odešel do Plzně. Patřil do reprezentace, ve Viktorce se ihned dostal do základní sestavy, hrál i Ligu mistrů. Jenže letos je vše jinak. Devětadvacetiletý ofenzivní záložník odehrál v sedmi ligových zápasech jen 187 minut, do statistik se zatím nezapsal. Nezdá se, že by se na jeho pozici mělo něco měnit.
 Jan Kliment  Třicetiletý útočník přišel do Plzně loni v létě. Viktorce pomohl do Ligy mistrů, trápily ho ale zdravotní problémy, kvůli kterým v lize odehrál jen 12 zápasů, v nichž dal tři branky. Letos byl v akci desetkrát, na kontě má ale jediný gól. Trefil se v utkání se Zlínem, nad kterým Plzeň vyhrála 7:1. Na hrotu sestavy dostávají přednost jiní.
5
Fotogalerie

Plzeňská přestavba pokračuje. 5 dříve klíčových hráčů Viktorky, kteří už nepatří k oporám

Plzeňský kádr prochází přestavbou. Někteří hráči, kteří ještě nedávno měli pevný flek v sestavě, teď už k oporám nepatří.

Plzeň má nové lídry. Patří mezi ně Sampson Dweh, Pavel Šulc nebo, před zraněním, Rafiu Durosinmni. Pět zkušených hráčů teď naopak příliš nehraje a jejich role slábnou. O kom je řeč? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Lukáš Hejda

Lukáš Hejda Plzeň 23.jpg

Sestava Plzně bez kapitána Lukáše Hejdy? V minulých letech jen těžko představitelná věc. Jenže teď se situace mění. Třiatřicetiletý stoper je fit, v obraně ale dostává přednost mladší a rychlejší trio Sampson Dweh, Robin Hranáč a Václav Jemelka. Všichni tři jsou aktuálně v lepší formě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Pavel Bucha

Pavel Bucha 23.jpg

Co se s ním děje? To v Plzni nikdo neví. Pavel Bucha letos dal čtyři branky, naposledy se ale trefil v polovině září. Pětadvacetiletý záložník, který klepal na dveře reprezentace, se v současné době trápí. V posledním utkání se Slováckem šel z placu už o přestávce.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Jan Sýkora

Jan Sýkora Plzeň 23 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Jan Sýkora dříve patřil mezi opory Viktorky. Letos ale devětadvacetiletý univerzál chodí do hry jen převážně z lavičky náhradníků, na kontě nemá žádný gól ani nahrávku. V minulém kole se Slováckem byl sice v základu, na hřišti ale vydržel jen 59 minut. Jeho pozice teď v Plzni není taková, na jakou býval zvyklý.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Adam Vlkanova

Adam Vlkanova 23.jpg

Loni v létě byl o Adama Vlkanovu velký zájem. Jednou nohou byl ve Slavii, nakonec ale odešel do Plzně. Patřil do reprezentace, ve Viktorce se ihned dostal do základní sestavy, hrál i Ligu mistrů. Jenže letos je vše jinak. Devětadvacetiletý ofenzivní záložník odehrál v sedmi ligových zápasech jen 187 minut, do statistik se zatím nezapsal. Nezdá se, že by se na jeho pozici mělo něco měnit.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Jan Kliment

Jan Kliment 23.jpg

Třicetiletý útočník přišel do Plzně loni v létě. Viktorce pomohl do Ligy mistrů, trápily ho ale zdravotní problémy, kvůli kterým v lize odehrál jen 12 zápasů, v nichž dal tři branky. Letos byl v akci desetkrát, na kontě má ale jediný gól. Trefil se v utkání se Zlínem, nad kterým Plzeň vyhrála 7:1. Na hrotu sestavy dostávají přednost jiní.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud