Sampson Dweh Dvaadvacetiletý liberijský stoper, jenž dorazil v létě z druholigového Vyškova, je jednou z opor základní sestavy, ze které vyšoupl i zkušeného Lukáše Hejdu. Ten ale proti Fiorentině hrát bude, zatímco Samson Dweh do úvodního duelu nezasáhne. Do hry ho nepustí karetní trest.

Sampson Dweh
Dvaadvacetiletý liberijský stoper, jenž dorazil v létě z druholigového Vyškova, je jednou z opor základní sestavy, ze které vyšoupl i zkušeného Lukáše Hejdu. Ten ale proti Fiorentině hrát bude, zatímco Samson Dweh do úvodního duelu nezasáhne. Do hry ho nepustí karetní trest.

 Milan Havel Někdejší reprezentant byl vinou zranění dlouho mimo hru. V lize odehrál celý březnový zápas proti Jablonci, od té doby ale téměř měsíc nenastoupil. A hrát nebude ani čtvrtfinále Konferenční ligy, i když by se teď Viktorce hodil. Chybí ale na soupisce.
 Cheick Souaré Na soupisce pro Konferenční ligu chybí, stejně jako Havel, i Cheick Souaré. Jednadvacetiletý francouzský univerzál, který dorazil v zimě z Vyškova, sice na jaře několikrát v lize nastoupil v základní sestavě, poháry ale pouze sleduje jako divák.
 Jan Kopic Jan Kopic hraje za Plzeň od roku 2015. Patří ke stálicím, i když už teď nemá tak neotřesitelnou pozici jako dřív. Do hry chodí převážně z lavičky náhradníků, trenérský tým se na něj ale může vždy spolehnout. Proti Fiorentině ovšem kvůli kartám hrát nebude.
 Jhon Mosquera V zimě to nějakou dobu vypadalo, že v Plzni skoční, Jhon Mosquera ale nakonec na západě Čech zůstal. Třiatřicetiletý kolumbijský fotbalista stále patří k důležitým článkům sestavy Viktorky, v lize dal tři góly a přidal tři nahrávky, první zápas proti Fiorentině si ale kvůli zranění nezahraje.
5
Fotogalerie

Plzeň v problémech. Podívejte se, kteří hráči Viktorky nebudou hrát proti Fiorentině

Plzeň se chystá na jeden z nejdůležitějších zápasů své historie. Viktorka ve čtvrtek rozehraje čtvrtfinále Konferenční ligy proti Fiorentině, trenér Viktorky Miroslav Koubek ale musí řešit problémy se sestavou.

Viktorka poprvé v historii postoupila v pohárové Evropě mezi osmičku nejlepších. A chce ještě dál, čeká ji však těžká překážka. Fiorentina je favorit, loni byla ve finále soutěže a ty nejvyšší ambice má i letos.

Plzeň navíc do utkání nemůže z nejrůznějších důvodů nasadit několik hráčů. Kterých? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Sampson Dweh

Bez názvu.jpg

Dvaadvacetiletý liberijský stoper, jenž dorazil v létě z druholigového Vyškova, je jednou z opor základní sestavy, ze které vyšoupl i zkušeného Lukáše Hejdu. Ten ale proti Fiorentině hrát bude, zatímco Samson Dweh do úvodního duelu nezasáhne. Do hry ho nepustí karetní trest.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Milan Havel

Milan Havel Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Někdejší reprezentant byl vinou zranění dlouho mimo hru. V lize odehrál celý březnový zápas proti Jablonci, od té doby ale téměř měsíc nenastoupil. A hrát nebude ani čtvrtfinále Konferenční ligy, i když by se teď Viktorce hodil. Chybí ale na soupisce.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Cheick Souaré

Cheick Souare Plzen Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Na soupisce pro Konferenční ligu chybí, stejně jako Havel, i Cheick Souaré. Jednadvacetiletý francouzský univerzál, který dorazil v zimě z Vyškova, sice na jaře několikrát v lize nastoupil v základní sestavě, poháry ale pouze sleduje jako divák.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jan Kopic

Jan Kopic Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Jan Kopic hraje za Plzeň od roku 2015. Patří ke stálicím, i když už teď nemá tak neotřesitelnou pozici jako dřív. Do hry chodí převážně z lavičky náhradníků, trenérský tým se na něj ale může vždy spolehnout. Proti Fiorentině ovšem kvůli kartám hrát nebude.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jhon Mosquera

Jhon Mosquera Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

V zimě to nějakou dobu vypadalo, že v Plzni skoční, Jhon Mosquera ale nakonec na západě Čech zůstal. Třiatřicetiletý kolumbijský fotbalista stále patří k důležitým článkům sestavy Viktorky, v lize dal tři góly a přidal tři nahrávky, první zápas proti Fiorentině si ale kvůli zranění nezahraje. Mimo hru jsou taky Rafiu Durosinmi, Erik Jirka nebo Matěj Valenta.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud