Milan Škriniar – 65 mil. eur  Už několikrát se spekulovalo o jeho možném odchodu, slovenský reprezentační stoper ale stále zůstává na San Siru, kam přišel v roce 2017 ze Sampdorie. Sedmadvacetiletý Milan Škriniar má v milánském celku pevnou pozici, patří k oporám a stálým článkům základní sestavy. Když jej Inter kupoval, stál 34 milionů eur. Nyní je jeho hodnota daleko vyšší.
 Nicolò Barella – 70 mil. eur  Je mu teprve 25 let, přesto už má na kontě přes čtyřicet startů a osm gólů za italskou reprezentaci. Nicolò Barella, který nastupuje ve středu zálohy, je jedním z klíčových hráčů Interu Milán, o čemž svědčí i jeho letošní čísla. V jedenácti duelech Serie A dal už čtyři góly, ke kterým přidal pět asistencí. Trefil se i v posledním utkání Ligy mistrů proti Barceloně.
 Romelu Lukaku – 70 mil. eur  Inter Milán jej koupil v roce 2019 za 74 milion eur z Manchesteru United. Belgický kanonýr byl na San Siru k nezastavení a po dvou letech si vystřílel návrat do Premier League, konkrétně do Chelsea, která za něj zaplatila 113 milionů eur. Devětadvacetiletý forvard se ale v Anglii příliš neprosadil, a tak se vrátil na hostování do Interu. Za ten vinou zranění odehrál zatím jen tři ligové duely, na středeční zápas s Plzní už by měl být ale připraven.
 Lautaro Martínez – 75 mil. eur  Nejdražším hráčem Interu Milán je v současné době Lautaro Martínez. Pětadvacetiletý argentinský reprezentant, který dal za národní tým už dvacet gólů, je na San Siru od roku 2018, kdy dorazil z argentinského celku Racing Club. V letošním ročníku Serie A se trefil už šestkrát, jeden gól dal i Barceloně v Lize mistrů.
5
Fotogalerie

Plzeň míří na San Siro. Toto je 5 nejdražších hráčů, kteří působí v Interu Milán

Plzeňskou Viktorku čeká v Lize mistrů další těžká překážka. Tentokrát míří na San Siro, kde je doma Inter Milán.

Plzeň v úvodním letošním duelu proti Interu prohrála 0:2. A favoritem rozhodně nebude ani na italské půdě. Kádr milánského celku je totiž plný hvězd. Jména pěti nejdražších z nich, podle portálu transfermarkt.de, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Alessandro Bastoni – 60 mil. eur

Alessandro Bastoni Inter.jpg

Třiadvacetiletý italský stoper prošel Parmou a Atalantou, od roku 2019 už ale působí na San Siru. Alessandro Bastoni má na kontě 16 startů v italské reprezentaci, v milánském celku však v posledních kolech nemá nejpevnější pozici. V Lize mistrů byl ale ve všech čtyřech zápasech v základní sestavě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Milan Škriniar – 65 mil. eur

Milan Škriniar Inter.jpg

Už několikrát se spekulovalo o jeho možném odchodu, slovenský reprezentační stoper ale stále zůstává na San Siru, kam přišel v roce 2017 ze Sampdorie. Sedmadvacetiletý Milan Škriniar má v milánském celku pevnou pozici, patří k oporám a stálým článkům základní sestavy. Když jej Inter kupoval, stál 34 milionů eur. Nyní je jeho hodnota daleko vyšší.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Nicolò Barella – 70 mil. eur

Nicolò Barella Inter.jpg

Je mu teprve 25 let, přesto už má na kontě přes čtyřicet startů a osm gólů za italskou reprezentaci. Nicolò Barella, který nastupuje ve středu zálohy, je jedním z klíčových hráčů Interu Milán, o čemž svědčí i jeho letošní čísla. V jedenácti duelech Serie A dal už čtyři góly, ke kterým přidal pět asistencí. Trefil se i v posledním utkání Ligy mistrů proti Barceloně.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Romelu Lukaku – 70 mil. eur

Romelu Lukaku Inter.jpg

Inter Milán jej koupil v roce 2019 za 74 milion eur z Manchesteru United. Belgický kanonýr byl na San Siru k nezastavení a po dvou letech si vystřílel návrat do Premier League, konkrétně do Chelsea, která za něj zaplatila 113 milionů eur. Devětadvacetiletý forvard se ale v Anglii příliš neprosadil, a tak se vrátil na hostování do Interu. Za ten vinou zranění odehrál zatím jen tři ligové duely, na středeční zápas s Plzní už by měl být ale připraven.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Lautaro Martínez – 75 mil. eur

Lautaro Martínez Inter.jpg

Nejdražším hráčem Interu Milán je v současné době Lautaro Martínez. Pětadvacetiletý argentinský reprezentant, který dal za národní tým už dvacet gólů, je na San Siru od roku 2018, kdy dorazil z argentinského celku Racing Club. V letošním ročníku Serie A se trefil už šestkrát, jeden gól dal i Barceloně v Lize mistrů.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud