Libor Holík   Čtyřiadvacetiletý krajní obránce odehrál za Plzeň už minulé jaro. Ve Viktorce působil taky na podzim, na západě Čech však stále jen hostoval z Jablonce. To se ovšem v zimě změnilo, Plzeň využila opci ve smlouvě a získala Libora Holíka na trvalý přestup. Na podzim zasáhl do jedenácti ligových zápasů, zkušenosti sbíral i v Lize mistrů, ve které nakoukl do všech šesti duelů. 
 Roman Květ   Pětadvacetiletý záložník byl jedním z ligových objevů. V barvách Bohemians 1905 prožil velmi dobrou loňskou sezonu a na své výkony navázal i na podzim. Roman Květ dal devět branek, přidal dvě nahrávky a zaujal přední ligové kluby. Spekulovalo se o odchodu do Slavie, Květ ale nakonec skončil v Plzni. 
 Matěj Vydra   Rodák z Chotěboře má hodně zajímavý fotbalový životopis. Několik posledních let působil v Anglii a ještě v minulé sezoně hrál Premier League za Burnley. Jeho kariéru ale provází zdravotní problémy, kvůli nimž je od jara mimo hru. Dříve se spekulovalo o jeho příchodu do Sparty, v zimě byl zase spojován s Arisem Soluň, třicetiletý útočník si ale nakonec plácl s Plzní. Pokud bude fit, Viktorce ještě hodně pomůže. 
 Rafiu Durosinmi  V Plzni v zimě skončil Fortune Bassey, jenž se ve Viktorce neprosadil, na západ Čech však přišel jeho krajan Rafiu Durosinmi. Dvacetiletý nigerijský útočník býval spojován i se Slavií, nakonec jej ale ulovil plzeňský boss Adolf Šádek. V lize Durosinmi loni odehrál 19 zápasů a dal v nich tři góly, na podzim pak pokračoval s Karvinou ve druhé lize. Viktorka jej přivedla na půlroční hostování s opcí. 
5
Fotogalerie

Plzeň má hotovo. 4 posily, které Viktorka získala na jarní boje o titul

Zdá se, že Plzeň má hotovo. Viktorka během zimy získala čtyři posily, se kterými půjde do bojů o obhajobu ligového titulu.

Bez názvu.jpg

V létě byla Plzeň na přestupovém trhu hodně aktivní. A několik posil získala i v zimě. Najdete je v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 5

Libor Holík 

profimedia-0735000262.jpg

Čtyřiadvacetiletý krajní obránce odehrál za Plzeň už minulé jaro. Ve Viktorce působil taky na podzim, na západě Čech však stále jen hostoval z Jablonce. To se ovšem v zimě změnilo, Plzeň využila opci ve smlouvě a získala Libora Holíka na trvalý přestup. Na podzim zasáhl do jedenácti ligových zápasů, zkušenosti sbíral i v Lize mistrů, ve které nakoukl do všech šesti duelů. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Roman Květ 

Roman Květ Bohemka Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý záložník byl jedním z ligových objevů. V barvách Bohemians 1905 prožil velmi dobrou loňskou sezonu a na své výkony navázal i na podzim. Roman Květ dal devět branek, přidal dvě nahrávky a zaujal přední ligové kluby. Spekulovalo se o odchodu do Slavie, Květ ale nakonec skončil v Plzni. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Matěj Vydra 

Matěj Vydra 21.jpg

Rodák z Chotěboře má hodně zajímavý fotbalový životopis. Několik posledních let působil v Anglii a ještě v minulé sezoně hrál Premier League za Burnley. Jeho kariéru ale provází zdravotní problémy, kvůli nimž je od jara mimo hru. Dříve se spekulovalo o jeho příchodu do Sparty, v zimě byl zase spojován s Arisem Soluň, třicetiletý útočník si ale nakonec plácl s Plzní. Pokud bude fit, Viktorce ještě hodně pomůže. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Rafiu Durosinmi

Rafiu Durosinmi.jpg

V Plzni v zimě skončil Fortune Bassey, jenž se ve Viktorce neprosadil, na západ Čech však přišel jeho krajan Rafiu Durosinmi. Dvacetiletý nigerijský útočník býval spojován i se Slavií, nakonec jej ale ulovil plzeňský boss Adolf Šádek. V lize Durosinmi loni odehrál 19 zápasů a dal v nich tři góly, na podzim pak pokračoval s Karvinou ve druhé lize. Viktorka jej přivedla na půlroční hostování s opcí. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud