Radim Řezník  Zkušený obránce do letošního ročníku ještě nezasáhl. Radim Řezník na podzim nehrál kvůli problémům s podkolenní šlachou, a i když se v zimě zapojil do přípravy, tak odstoupil hned z prvního přátelského duelu. I proto Viktorka uplatnila opci na Libora Holíka.
 Mohamed Tijani  Pětadvacetiletý stoper z Pobřeží slonoviny přišel do Plzně v létě ze Slavie. Loni hostoval v Teplicích, kde podával velmi dobré výkony, a v dobrém světle se ukázal i ve Viktorce. Na podzim však zasáhl jen do čtyř ligových zápasů, v přípravě se navíc opět zranil.
 Jan Sýkora  Plzeň jej v létě přivedla z Lechu Poznaň. Jan Sýkora byl jedním z lídrů Viktorky, patřil mezi klíčové hráče týmu. V září se ale zranil po střetu s Peterem Olayinkou a od té doby je mimo hru. Start podzimu devětadvacetiletý univerzál ještě nestihne.
 Jan Kliment  Jan Kliment se v Plzni ukázal v parádním světle. Hodně platný byl v bojích o postup do Ligy mistrů, trefil se i v hlavní fázi soutěže proti Bayernu Mnichov, další tři góly dal v domácí soutěži. Jenže v té na podzim kvůli zranění stihl jen šest zápasů. A na začátku ledna se devětadvacetiletý útočník zranil znovu.
6
Fotogalerie

Plzeň kosí marodka. Podívejte se, kteří hráči Viktorky jsou na začátku jara mimo hru

Fotbalová Fortuna liga startuje jarní část. Titul bude obhajovat Plzeň, která je v čele tabulky, Viktorku však trápí poměrně rozsáhlá marodka.

Bez názvu.jpg

Plzeň je po podzimu první. Jarní část ligy startuje v sobotu proti Hradci Králové, řeší ale i zdravotní komplikace některých hráčů. Více se dočtete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Radim Řezník

Radim Řezník Plzeň 21.jpg

Zkušený obránce do letošního ročníku ještě nezasáhl. Radim Řezník na podzim nehrál kvůli problémům s podkolenní šlachou, a i když se v zimě zapojil do přípravy, tak odstoupil hned z prvního přátelského duelu. I proto Viktorka uplatnila opci na Libora Holíka.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Mohamed Tijani

Mohamed Tijani Plzeň Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Pětadvacetiletý stoper z Pobřeží slonoviny přišel do Plzně v létě ze Slavie. Loni hostoval v Teplicích, kde podával velmi dobré výkony, a v dobrém světle se ukázal i ve Viktorce. Na podzim však zasáhl jen do čtyř ligových zápasů, v přípravě se navíc opět zranil.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Jan Sýkora

Jan Sýkora Plzeň Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Plzeň jej v létě přivedla z Lechu Poznaň. Jan Sýkora byl jedním z lídrů Viktorky, patřil mezi klíčové hráče týmu. V září se ale zranil po střetu s Peterem Olayinkou a od té doby je mimo hru. Start podzimu devětadvacetiletý univerzál ještě nestihne.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Jan Kliment

Jan Kliment Plzeň Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Jan Kliment se v Plzni ukázal v parádním světle. Hodně platný byl v bojích o postup do Ligy mistrů, trefil se i v hlavní fázi soutěže proti Bayernu Mnichov, další tři góly dal v domácí soutěži. Jenže v té na podzim kvůli zranění stihl jen šest zápasů. A na začátku ledna se devětadvacetiletý útočník zranil znovu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Matěj Vydra s otazníkem

Matěj Vydra Anglie.jpg

Nejistý je taky start Matěje Vydry, jehož Viktorka přivedla v zimě coby volného hráče. Člen širšího kádru reprezentace v této sezoně kvůli vleklým zdravotním problémům nikde nehrál a ani v Plzni na něj nechtějí tlačit. Je však možné, že část úvodního zápasu už stihne.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud