Platy českých reprezentantů v Premier League. Kolik si letos vydělají Souček a spol.?

O anglické Premier League stále platí, že je nejlepší ligou na světě a dostat se do ní je snem většiny fotbalistů. V letošním ročníku se to povedlo třem českým reprezentantům.

Bez názvu2.jpg

V Premier League aktuálně působí Matěj Vydra a také duo Tomáš Souček - Vladimír Coufal, kteří válí za West Ham. Na jaké peníze si v letošní sezoně (podle portálu wtfoot.com) přijdou? Podívejte se na následující kapitoly a zjistíte to. 

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 4

Vladimír Coufal (West Ham United) - 1,6 mil. eur 

Vladimír Coufal West Ham.jpg

Osmadvacetiletý krajní obránce odešel do West Hamu v průběhu podzimu ze Slavie, kde patřil k oporám a klíčovým postavám týmu. A to stejné se mu povedlo také ve West Hamu. Vladimír Coufal nastupuje pravidelně, v Premier League se rozkoukal neuvěřitelně rychle a patří ke stálicím londýnského týmu. Na kontě má už 19 startů v Premier League a tři gólové asistence. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Matěj Vydra (Burnley FC) - 1,82 mil. eur 

Matěj Vydra Burnley.jpg

Už několikrát se spekulovalo o jeho možném odchodu, naposledy teď v zimě, Matěj Vydra ale zatím zůstává hráčem Burnley. V úvodu sezony moc prostoru nedostával, teď se ale jeho pozice změnila a v posledních třech duelech byl v základní sestavě. Na první letošní gól však čeká. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Tomáš Souček (West Ham United) - 3,5 mil. eur 

Tomáš Souček WH 20_2.jpg

Nejlépe placeným českým fotbalistou v Premier League je Tomáš Souček. A kdo ví, zda si brzy ještě nepolepší. Ve West Hamu totiž září, je klíčovým hráčem týmu a na kontě má už osm vstřelených branek. Je otázkou, zda jej klub udrží, nebo ho čeká přesun na nějakou ještě lukrativnější adresu. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud