Pikantní přestupy. 4 obchody, které v zimě mohou otřást ligovou scénou

Fotbalová Fortuna liga ulehla k zimnímu spánku, stále je ale co sledovat. Na přestupovém trhu totiž bude znovu rušno.

Ligovou scénou by v zimě mohly otřást čtyři pikantní přestupy. O čem se mluví? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Jindřich Staněk

Bez názvu.jpg

Sedmadvacetiletý reprezentační gólman je oporou Plzně, je však otázkou, jak dlouho ještě ve Viktorce vydrží. Žhavě se totiž spekuluje o jeho přesunu do Slavie, která se zřejmě připravuje na konec Ondřeje Koláře. Staňka brzdily zdravotní problémy, přesun do Edenu by pro něj byl ale velkou výzvou. Západočeši by za něj mohli získat okolo 50 milionů korun.

Pokračování 3 / 5

Marek Havlík

Marek Havlík Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Záložník Slovácka má na kontě přes 300 odehraných ligových zápasů. Osmadvacetiletý Marek Havlík celou dobu hraje za Slovácko a teď má zřejmě poslední šanci, jak se posunout dál. Zvlášť potom, co se mu skvěle povedl podzim, během něhož nasázel deset branek. Mluví se o jeho odchodu do Plzně, ve hře je údajně i Slavia.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Vasil Kušej

Vasil Kušej MB.jpg

V létě byl blízko odchodu do Utrechtu, z jeho transferu z Mladé Boleslavi ale na poslední chvíli sešlo. Třiadvacetiletý Vašil Kušej však nepolevil a odehrál skvělý podzim, během něhož dal šest branek a přidal sedm asistencí. Nyní okolo něj bude znovu rušno. Zkusí opět zahraničí, nebo posílí ligovou konkurenci? Přeci jen, z české ligy by měl slušnou šanci i na EURO. Mluví se o Slavii.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Václav Sejk

Václav Sejk Sparta.jpg

Mladý útočník odehrál minulou povedenou sezonu v Jablonci, kterou korunoval sedmi góly. V létě se vrátil do Sparty a udržel se v týmu, jenže v konkurenci Jana Kuchty nebo Victora Olatunjiho se moc neprosadil. Ve 12 zápasech nedal ani jeden gól a řeší se, co s ním bude dál. Jednadvacetiletý Václav Sejk údajně zaujal Slavii, na to ale na Letné neslyší. Prozatím.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud