Petr Čech  před rokem ukončil kariéru. Loučil se v Arsenalu, odkud se pak ale vrátil do Chelsea, kde je sportovním ředitelem. Vedení Blues ho však nyní coby čtvrtého brankáře zapsalo i zpátky na soupisku.  Kdo jsou jeho „konkurenti“? Podívejte se.  Foto: Profimedia.cz

Petr Čech před rokem ukončil kariéru. Loučil se v Arsenalu, odkud se pak ale vrátil do Chelsea, kde je sportovním ředitelem. Vedení Blues ho však nyní coby čtvrtého brankáře zapsalo i zpátky na soupisku. Kdo jsou jeho „konkurenti“? Podívejte se. Foto: Profimedia.cz

Petr Čech a jeho konkurenti. 4 brankáři, kteří nyní figurují na soupisce Chelsea

Petr Čech byl zapsán na soupisku Chelsea. Vrátí se tak legendární gólman do akce? Nejspíš ne, ovšem vyloučené to není.

Petr Čech Chelsea 6.jpg

Petr Čech před rokem ukončil kariéru. Loučil se v Arsenalu, odkud se pak ale vrátil do Chelsea, kde je sportovním ředitelem. Vedení Blues ho však nyní coby čtvrtého brankáře zapsalo i zpátky na soupisku. Kdo jsou jeho „konkurenti“? Podívejte se.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 4

Kepa Arrizabalaga

Kepa Chelsea.jpg

Brankářskou jedničkou Chelsea je Kepa Arrizabalaga. Šestadvacetiletý španělský brankář přišel do Londýna před dvěma lety za 80 milionů eur z Bilbaa, jenže jeho forma teď není taková, jakou si vedení Blues představuje. Jedenáctinásobný španělský reprezentant v posledních zápasech předvedl několik zbytečných kiksů a je otázkou, co s ním Chelsea zamýšlí dál.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Willy Caballero

Willy Caballero.jpg

Kepovi kryje záda Willy Caballero. Jenže zkušenému gólmanovi z Argentiny je už 39 let a tak je jasné, že se nejedná o brankáře, na němž by měli Blues do budoucna stavět. V letošní sezoně bývalý gólman Manchesteru City naskočil zatím do dvou soutěžních zápasů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Édouard Mendy

Édouard Mendy.jpg

Na soupisce Chelsea je taky Édouard Mendy. Osmadvacetiletý senegalský reprezentant přišel do Chelsea před necelým měsícem z Rennes, které za něj získalo 24 milionů eur. V letošním ročníku naskočil už do čtyř zápasů a chytal taky v premiérovém duelu Ligu mistrů proti Seville.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud