Filip Hronek  - Současný bek Hradce Králové startoval už na Karjala Cupu, na kterém se stal nejlepším obráncem turnaje. Trenéři ho mají v týmu i tentokrát a třiadvacetiletý zadák Detroitu bude zase patřit k ústředním postavám českého výběru. Foto: Profimedia.cz
 Jakub Zbořil  - Třiadvacetiletý bek, který nyní nastupuje za Kometu, se v dospělé reprezentaci dosud neobjevil, v mládežnických výběrech ale vždy patřil k lídrům a startoval i na dvou juniorských šampionátech. V NHL dosud odehrál jen dva zápasy za Boston, v příštím ročníku by mu ale vedení Bruins mělo dát více prostoru. Foto: Profimedia.cz
 David Kaše  - Premiéru v NHL si odbyl v minulé sezoně, kdy odehrál šest zápasů za Philadelphii. Nyní třiadvacetiletý útočník působí v Karlových Varech a v 16 zápasech posbíral už 13 (4+9) bodů. V reprezentaci už se dříve objevil a odehrál za ni čtyři zápasy v sezoně 2017/18. Na kontě má i dvě branky. Foto: Profimedia.cz
 Jakub Lauko  - Za Karlovy Vary v současné době hraje také Jakub Lauko, jenž měl patřit k lídrům českého týmu na posledním juniorském šampionátu. Turnaj pro něj ale skončil dříve, než pořádně začal, a i proto si dvacetiletý útočník, jehož draftoval Boston, v NHL ještě nezahrál. V letošním extraligovém ročníku dal tři góly a přidal tři nahrávky. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Pešán vytáhl silné trumfy. 5 hráčů z NHL, kteří pojedou na Channel One Cup

Reprezentační trenér Filip Pešán bere na Channel One Cup hodně zajímavý tým. Bude v něm i několik posil z NHL.

Bez názvu1.jpg

NHL se stále nehraje, a tak zámořské posily zůstávají v extralize. Těží z toho i reprezentační kouč Filip Pešán, který na Channel One Cup bere pět hráčů z NHL. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 6

Filip Hronek

Filip Hronek Detroit 20.jpg

Současný bek Hradce Králové startoval už na Karjala Cupu, na kterém se stal nejlepším obráncem turnaje. Trenéři ho mají v týmu i tentokrát a třiadvacetiletý zadák Detroitu bude zase patřit k ústředním postavám českého výběru.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Jakub Zbořil

Jakub Zbořil Boston 2.jpg

Třiadvacetiletý bek, který nyní nastupuje za Kometu, se v dospělé reprezentaci dosud neobjevil, v mládežnických výběrech ale vždy patřil k lídrům a startoval i na dvou juniorských šampionátech. V NHL dosud odehrál jen dva zápasy za Boston, v příštím ročníku by mu ale vedení Bruins mělo dát více prostoru.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

David Kaše

David Kaše Phil..jpg

Premiéru v NHL si odbyl v minulé sezoně, kdy odehrál šest zápasů za Philadelphii. Nyní třiadvacetiletý útočník působí v Karlových Varech a v 16 zápasech posbíral už 13 (4+9) bodů. V reprezentaci už se dříve objevil a odehrál za ni čtyři zápasy v sezoně 2017/18. Na kontě má i dvě branky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Jakub Lauko

Jakub Lauko Boston.jpg

Za Karlovy Vary v současné době hraje také Jakub Lauko, jenž měl patřit k lídrům českého týmu na posledním juniorském šampionátu. Turnaj pro něj ale skončil dříve, než pořádně začal, a i proto si dvacetiletý útočník, jehož draftoval Boston, v NHL ještě nezahrál. V letošním extraligovém ročníku dal tři góly a přidal tři nahrávky.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Filip Zadina

Filip Zadina Detroit 2.jpg

Do Moskvy pojede taky Filip Zadina, jenž reprezentační dres oblékl v šesti duelech před světovým šampionátem v roce 2018. V uplynulé sezoně se usadil v prvním týmu Detroitu a teď válí v Třinci. Letos má na kontě už osm branek a šest asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud