Pardubice lanaří známé reprezentanty. 3 zvučné posily, které by mohly hrát za Dynamo

Dynamo se v extralize zachránilo za pět minut dvanáct, v Pardubicích už ale věří, že se v klubu začíná blýskat na lepší časy. Fanoušci i díky tomu začínají vyhlížet návrat několika zvučných jmen.

Bez názvu.jpg

Už letos si v pardubickém dresu zahráli Jan Kolář nebo Robert Kousal. Další známí bývalí pardubičtí hráči by se pak mohli do Dynama brzy vrátit. Jména tří z nich najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Jakub Nakládal

Jakub Nakládal Jaroslavl.jpg

Pardubický přestupový cíl číslo jedna. Dvaatřicetiletý reprezentační obránce, který startoval i na Světovém poháru a olympijských hrách, má za sebou další sezonu v Jaroslavli, kam zamířil v sezoně 2016/17 z NHL. V Dynamu hrál naposledy v ročníku 2012/12, než odešel do Ruska. S Pardubicemi získal kompletní sadu extraligových medailí včetně zlata z roku 2010. Pokud by se Jakub Nakládal do Pardubic vrátil, byl by dalším zkušeným členem defenzivy týmu, kde by doplnil Jana Koláře.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Lukáš Radil

Lukáš Radil SJ 19.jpg

V Pardubicích by rádi přivítali také Lukáše Radila, který zřejmě uzavře svou misi v NHL. Během loňského ročníku dal v dresu San Jose sedm branek, jenže letos ve 14 zápasech nebodoval a nejspíš se vrátí do Evropy. Devětadvacetiletý útočník si udělal velmi dobré jméno v moskevském Spartaku, kde se mu bodově dařilo, a tak zřejmě nebude mít nouzi o nabídky z KHL. Jenže nikdo neví, jak bude vypadat situace okolo koronaviru, a tak o jeho návratu tajně sní také v Pardubicích, se kterými Radil v roce 2012 vybojoval extraligové zlato.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Tomáš Zohorna

Tomáš Zohorna Chabarovsk.jpg

Na východě Čech by rádi přivítali také Tomáše Zohornu, který Dynamu pomohl ke dvěma extraligovým titulům. Dvaatřicetiletý útočník, jenž si zahrál také na olympijských hrách, z Pardubic odešel v roce 2015, kdy zamířil do Chabarovsku. V KHL odehrál pět úspěšných sezon, teď by se ale mohl vrátit domů – tedy do Pardubic.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud