Opustí Slavii? 3 ligové kluby, do kterých může zamířit zkušený Jan Laštůvka

Chytal za Šachtar, Fulham, Bochum, West Ham či Dněpr. Má bohaté zkušenosti a i v 35 letech parádní výkonnost. V létě se dohodl na dvouleté smlouvě se Slavií, uplynulo ale pár měsíců a Jan Laštůvka se může zase stěhovat.

Trojnásobný reprezentant přišel do Edenu jako nová jednička místo Jiřího Pavlenky. Zkušený brankář ale v několika důležitých momentech selhal, chyboval například ve šlágru proti Plzni i v klíčovém utkání Evropské ligy s Astanou. V zákulisí už se proto spekuluje o jeho slávistickém konci. Kam by v tom případě mohl zamířit? Tři ligové kluby, které by mohl posílit, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Baník

Jan Laštůvka Baník.jpg

Vážný zájemce o Laštůvkovy služby. Baník v průběhu sezony nečekaně přišel o jedničku Petra Vaška a přestupovou prioritou pro něj je příchod nového gólmana. Spekuluje se o Milanu Hečovi ze Slovácka či Viktorovi Budínském, který hostuje ze Sparty v Bohemians 1905. V Ostravě by ale nejradši přivítali Laštůvku. Ten Baníku v roce 2004 vychytal titul a následně odešel na Ukrajinu. Vrátí se teď do známého prostředí?

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 3 / 4

Karviná

Jan Laštůvka Karviná.jpg

Když se Laštůvka před rokem vrátil z Ukrajiny, zamířil do „své“ Karviné. Loňského nováčka dovedl k pohodové záchraně, na které měl lví podíl. Slezský celek v něm našel velkou personu, Laštůvka však v létě zvedl kotvy a zamířil do Slavie. Karviná místo něj získala Martina Berkovce a prosazovat se začal i Patrik Le Giang, pokud ale bude volný Laštůvka, tak o něj na Slezsku určitě projeví zájem

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 4 / 4

Liberec

JAn Laštůvka Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

„Situace je nastavená tak, že pokud se Trpišovský v Edenu dohodne, vezme si s sebou z Liberce brankáře Ondřeje Koláře. V tom případě by byl Laštůvka k dispozici,“ informuje zdroj deníku Sportu. Co by to znamenalo pro Slovan? Liberci by zbyl pouze Václav Hladký a klub by hledal posilu mezi tři tyče. Součástí obchodu by se klidně mohl stát právě Laštůvka.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud