Opustí Hoffenheim? 3 italské velkokluby, do kterých by mohl odejít Pavel Kadeřábek

Opustí Hoffenheim? 3 italské velkokluby, do kterých by mohl odejít Pavel Kadeřábek

Opustí Hoffenheim? 3 italské velkokluby, do kterých by mohl odejít Pavel Kadeřábek

S Hofenheimem oslavil postup do Ligy mistrů, v klíčovém zápase sezony vstřelil gól do sítě Dortmundu, v Bundeslize ale možná nezůstane. O Pavla Kadeřábka se totiž zajímají přední kluby italské Serie A.

V italské nejvyšší soutěži působí Jakub Jankto, Antonín Barák, Ladislav Krejčí či Stefan Simič. V příští sezoně by je mohl doplnit i Kadeřábek, který patří ke klíčovým hráčům německého Hoffenheimu. Tři italské velkokluby, které okolo reprezentačního beka v posledních týdnech a měsících kroužily, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Inter Milán

Pavel Kadeřábek Hoffenheim.jpg

Aktuálně nejvážnější zájemce o Kadeřábkovy služby. Podle italského webu Tuttosport je prioritou příchod Joaa Cancela, který v týmu hostuje z Valencie, ten je ale příliš drahý, a tak klub ze San Sira uvažuje o náhradním řešení. Tím by se mohl stát právě Kadeřábek, jenže ani ten by nepřišel zadarmo. Hoffenheim za něj podle deníku Bild požaduje 20 milionů eur, což je více než půl miliardy korun.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

AS Řím

Pavel Kadeřábek Hoffenheim 2.jpg

Římské AS v létě koupilo za necelou miliardu korun Patrika Schicka, z něhož se stala nejdražší posila v historii klubu. A podle listu La Repubblica by jej v létě mohl následovat i Kadeřábek. Semifinalista letošního ročníku Ligy mistrů má údajně o reprezentačního obránce velký zájem a už dlouho ho sleduje.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Juventus

Pavel Kadeřábek ČR Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

O Juventusu se nyní sice nemluví, ani tento klub ale není ze hry venku. „Stará dáma“ o Kadeřábkovi dobře ví a už v zimě se spekulovalo o hráčově přesunu do Turína. Tehdy z toho sešlo, v létě se však toto téma může znovu vrátit na pořad dne. Pro Kadeřábka by se jednalo o parádní přestup, Juventus letos získal další italský titul a příští rok bude znovu patřit k favoritům Ligy mistrů.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud