Ondřej Kolář   Ve druhé půli vytáhl jeden parádní zákrok. Jenže ten inkasovaný gól... Ondřej Kolář nemohl mít u branky Rangers čisté svědomí, v klíčovém momentu zaváhal. Tentokrát nepůsobil tak jistě, jak u něj bývá zvykem.  Foto: Profimedia.cz
 Abdallah Sima   Když se rozběhl a nastartoval své nohy na plný výkon, tak to bylo znát. Jenže Slavia ho takového potřebovala po celý zápas. Abdallah Sima byl po většinu utkání nevýrazný a pro obranu soupeře nepředstavoval nijak velké nebezpečí. Sešívaní od něj potřebují víc.  Foto: Profimedia.cz
 Peter Olayinka   Dřel, snažil se, bojoval. To už u něj bývá zvykem. Jenže Slavia potřebuje, aby přidal i nějakou nadstavbu, což teď Peter Olayinka neukázal. Směrem dopředu nebyl vůbec nebezpečný a už o přestávce šel ze hry.  Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Lukáš Masopust   Místo Olayinky naskočil do hry Lukáš Masopust, jemuž parádně sedl poslední ligový duel s Baníkem. Jenže na svůj výkon nenavázal a hru Slavie vůbec neoživil. Po celou dobu byl neviditelný, přesto v závěru mohl rozhodnout. Jeho pokus však gólman Rangers bravurně zneškodnil.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Opory zklamaly. 5 klíčových hráčů Slavie, od kterých se v bitvě s Rangers čekalo víc

Slavia začala proti Glasgow Rangers parádně. Dala rychlý gól a zdálo se, že bude mít utkání pod kontrolou. Jenže sešívaná mašina se poté zadrhla.

Abdallah Sima 21.jpg

Slavia ve čtvrtečním souboji Evropské ligy vlétla na Rangers ve velkém stylu. Sešívaní začali skvěle, brzy vedli a vypadalo to, že svého soupeře přejedou. Jenže skotský tým pak srovnal skóre i hru a nakonec z toho byla plichta 1:1. Mohl za to i fakt, že několika klíčovým oporám Slavie utkání příliš nesedlo. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Ondřej Kolář 

Ondřej Kolář Slavia 20.jpg

Ve druhé půli vytáhl jeden parádní zákrok. Jenže ten inkasovaný gól... Ondřej Kolář nemohl mít u branky Rangers čisté svědomí, v klíčovém momentu zaváhal. Tentokrát nepůsobil tak jistě, jak u něj bývá zvykem. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Abdallah Sima 

Abdallah Sima Slavia 2.jpg

Když se rozběhl a nastartoval své nohy na plný výkon, tak to bylo znát. Jenže Slavia ho takového potřebovala po celý zápas. Abdallah Sima byl po většinu utkání nevýrazný a pro obranu soupeře nepředstavoval nijak velké nebezpečí. Sešívaní od něj potřebují víc. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Peter Olayinka 

Peter Olayinka 20 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Dřel, snažil se, bojoval. To už u něj bývá zvykem. Jenže Slavia potřebuje, aby přidal i nějakou nadstavbu, což teď Peter Olayinka neukázal. Směrem dopředu nebyl vůbec nebezpečný a už o přestávce šel ze hry. 

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Lukáš Masopust 

Lukáš Masopust Sima Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Místo Olayinky naskočil do hry Lukáš Masopust, jemuž parádně sedl poslední ligový duel s Baníkem. Jenže na svůj výkon nenavázal a hru Slavie vůbec neoživil. Po celou dobu byl neviditelný, přesto v závěru mohl rozhodnout. Jeho pokus však gólman Rangers bravurně zneškodnil. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jan Kuchta 

Jan Kuchta Slavia Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Obránci Rangers jej museli pořádně cítit. Jan Kuchta byl nepříjemný a tvrdý v soubojích. Získal hodně míčů, ale hlavní úkol, který se od něj čeká, nesplnil. Autor jedenácti ligových branek nebyl nebezpečný ve vápně a gólově se, stejně jako proti Leicesteru, neprosadil. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud