Carlos Gruezo  - Třiadvacetiletý záložník, který umí hrát i v obraně, přišel do Dallasu před třemi lety ze Stuttgartu. Přestože mu je teprve 23 let, má na kontě už 21 zápasů v ekvádorské reprezentaci, se kterou si zahrál i na mistrovství světa v Brazílii. V MLS dosud odehrál 89 zápasů, dal dva góly a přidal čtyři nahrávky. S tržní cenou dvou milionů eur je navíc nejhodnotnějším hráčem celého kádru. Foto: Profimedia.cz
 Matt Hedges  - V Dallasu působí řada cizinců, ale také Matt Hedges. Osmadvacetiletý bek, který má na kontě pět startů v reprezentaci USA, je v týmu kapitánem a jedním z jeho symbolů. V MLS má odehraných už 210 zápasů, ve kterých dal 15 branek. Foto: Profimedia.cz
 Santiago Mosquera  - Další hráč, s nímž se Ondrášek bude na hřišti hodně potkávat. Třiadvacetiletý Santiago Mosquera přišel do Dallasu před rokem a v 29 zápasech MLS vstřelil šest branek. Kolumbijský útočník může nastoupit na všech ofenzivních pozicích, nejlépe se ale cítí na křídlech. Foto: Profimedia.cz
 Reto Ziegler  - Zkušený fotbalista, který byl součástí švýcarské reprezentace na světových šampionátech v letech 2010 a 2014, prošel několika zahraničními kluby. Mimo jiné působil v Tottenhamu, Juventusu či Fenerbahce a loni v lednu přestoupil do Dallasu.  Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Ondrášek je v USA za hvězdu. Podívejte se, s kým se sejde v kabině Dallasu

V uplynulé sezoně zámořské MLS zářil Bořek Dočkal, který byl nejlepším nahrávačem soutěže. Nyní čeští fanoušci budou sledovat výkony Zdeňka Ondráška, jenž by se měl stát novým kanonýrem Dallasu.

Sotva přiletěl do Dallasu, už je hvězdou. Zdeněk Ondrášek dal v podzimních 19 zápasech polské ligy jedenáct branek a fanoušci klubu z Texasu se těší, že třicetiletý kanonýr bude pálit ostrými i v USA. S kým se sejde v kabině Dallasu? Jména pěti vybraných hráčů najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Michael Barrios

Michael Barrios.jpg

Sedmadvacetiletý rychlostně velmi dobře vybavený křídelní útočník přišel do Dallasu v roce 2015. V MLS zvládl odehrát 126 zápasů, ve kterých dal pětadvacet branek a přidal stejný počet asistencí. Kolumbijský forvard tak patří k hlavním hvězdám týmu a Ondrášek může ze spolupráce s ním hodně vytěžit.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Carlos Gruezo

Carlos Gruezo.jpg

Třiadvacetiletý záložník, který umí hrát i v obraně, přišel do Dallasu před třemi lety ze Stuttgartu. Přestože mu je teprve 23 let, má na kontě už 21 zápasů v ekvádorské reprezentaci, se kterou si zahrál i na mistrovství světa v Brazílii. V MLS dosud odehrál 89 zápasů, dal dva góly a přidal čtyři nahrávky. S tržní cenou dvou milionů eur je navíc nejhodnotnějším hráčem celého kádru.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Matt Hedges

Matt Hedges.jpg

V Dallasu působí řada cizinců, ale také Matt Hedges. Osmadvacetiletý bek, který má na kontě pět startů v reprezentaci USA, je v týmu kapitánem a jedním z jeho symbolů. V MLS má odehraných už 210 zápasů, ve kterých dal 15 branek.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Santiago Mosquera

Santiago Mosquera.jpg

Další hráč, s nímž se Ondrášek bude na hřišti hodně potkávat. Třiadvacetiletý Santiago Mosquera přišel do Dallasu před rokem a v 29 zápasech MLS vstřelil šest branek. Kolumbijský útočník může nastoupit na všech ofenzivních pozicích, nejlépe se ale cítí na křídlech.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Reto Ziegler

Reto Ziegler.jpg

Zkušený fotbalista, který byl součástí švýcarské reprezentace na světových šampionátech v letech 2010 a 2014, prošel několika zahraničními kluby. Mimo jiné působil v Tottenhamu, Juventusu či Fenerbahce a loni v lednu přestoupil do Dallasu.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud