Okolo Tomáše Součka je rušno. Podívejte se, které kluby chtějí koupit hvězdu ligy

Zůstane Tomáš Souček i přes zimu ve Slavii, nebo už odejde do zahraničí? Okolo hvězdy Fortuna ligy začíná být pořádně živo.

Čtyřiadvacetiletý záložník, který dal na podzim osm branek, je nejlepším hráčem Fortuna ligy. Vedení Slavie to velmi dobře ví a nechce o něj přijít. Český reprezentant však může jít, pokud za něj někdo zaplatí výstupní klauzuli ve výši 15 milionů eur. A stát se to může. Podívejte se, které kluby jej nyní lákají do svých řad.

Pokračování 2 / 4

Atalanta Bergamo

Tomáš Souček LM.jpg

Italský klub prožívá svou vlastní pohádku. Bergamo loni poprvé postoupilo do Ligy mistrů a na podzim z ní dokonce zvládlo postoupit do vyřazovací fáze. Není divu, že Atalanta, které patří páté místo v Serii A, bude zase posilovat a doplňovat kádr. Jedním z nových hráčů by mohl být i Souček, okolo něhož Bergamo krouží už déle.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Brighton and Hove Albion FC 

Tomáš Souček Messi.jpg

O Součka je zájem také v Anglii – a dokonce v Premier League, kam jej láká Brighton and Hove Albion FC. Brighton je v současné době v tabulce patnáctý a čeká ho tvrdý boj o záchranu. Bude u toho i Souček?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

AS Monako

Tomáš Souček zelené.jpg

Tradiční francouzský klub je v současné době sice až na devátém místě Ligue 1, stále se však jedná o nesmírně prestižní adresu. Dres týmu, který dříve nosil i Jaroslav Plašil, v současné době obléká například španělský záložník Cesc Fábregas. Monako naposledy vyhrálo francouzskou ligu v roce 2017 a i společně se Součkem by se rádo dostalo zase výš.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud