Everton FC  Dříve se psalo o zájmu Arsenalu nebo Manchesteru United, teď zase do hry o Simu údajně vstoupil Everton. Tradiční účastník anglické Premier League, který vede kouč Carlo Ancelotti, je aktuálně sedmý v tabulce, ovšem chtěl by výš. A Sima by k tomu mohl pomoct.  Foto: Profimedia.cz
 Paris Saint-Germain   Tak toto by bylo něco. Právě z Francie Sima do České republiky přišel, to ale netušil, že se brzy dostane na radar slavného Paris Saint-Germain, které jej podle portálu princerupertstower.com skutečně sleduje. Pokud by do Paříže odešel, tak by se jeho spoluhráči stali Neymar či Kylian Mbappé.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Juventus FC   Už je to tady zase. O zájmu Juventusu se psalo už dříve a slavný italský klub údajně vstupuje do hry o Simu znovu. O tom, že by senegalský klenot mohl zamířit do týmu, v němž působí i Cristiano Ronaldo, píše mimo jiné portál calciomercatoweb.it.  Foto: Profimedia.cz
 West Ham United  Zájem West Hamu o Simu není žádnou novinkou. V posledních dnech však aktivita z anglického klubu, který se letos i díky Tomáši Součkovi a Vladimíru Coufalovi drží v horních patrech Premier League, zase sílí. "West Hamu bylo řečeno, aby zaplatil 35 milionů liber, pokud chce získat Abdallaha Simu, eso Slavie Praha. Český klub se poučil ze svých chyb, když prodal Součka a Coufala tak levně,” stojí na twitterovém profilu West Ham News. Slávistický boss Jaroslav Tvrdík sice tyto řeči uťal, spekulace však nekončí.  Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Okolo Simy už je zase rušno. 4 slavné kluby, které aktuálně krouží okolo klenotu z Edenu

V zimě jej Slavia ještě udržela, v létě už však Abdallah Sima z Edenu nejspíš odejde. Okolo devatenáctiletého senegalského fotbalisty pražského klubu totiž krouží slavní zájemci.

Abdallah Sima Slavia 20_3 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Pokud Abdallah Sima i po konci této sezony zůstane ve Slavii, tak to bude malý zázrak. Hvězdu sešívané družiny totiž už několik měsíců lákají elitní evropské kluby. Kde je o něj největší zájem nyní? Podívejte se. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 2 / 5

Everton FC

Abdallah Sima Slavia 1.jpg

Dříve se psalo o zájmu Arsenalu nebo Manchesteru United, teď zase do hry o Simu údajně vstoupil Everton. Tradiční účastník anglické Premier League, který vede kouč Carlo Ancelotti, je aktuálně sedmý v tabulce, ovšem chtěl by výš. A Sima by k tomu mohl pomoct. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Paris Saint-Germain 

Abdallah Sima Stanciu Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Tak toto by bylo něco. Právě z Francie Sima do České republiky přišel, to ale netušil, že se brzy dostane na radar slavného Paris Saint-Germain, které jej podle portálu princerupertstower.com skutečně sleduje. Pokud by do Paříže odešel, tak by se jeho spoluhráči stali Neymar či Kylian Mbappé. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Juventus FC 

Abdallah Sima Slavia 2.jpg

Už je to tady zase. O zájmu Juventusu se psalo už dříve a slavný italský klub údajně vstupuje do hry o Simu znovu. O tom, že by senegalský klenot mohl zamířit do týmu, v němž působí i Cristiano Ronaldo, píše mimo jiné portál calciomercatoweb.it. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

West Ham United 

Abdallah Sima Leicester.jpg

Zájem West Hamu o Simu není žádnou novinkou. V posledních dnech však aktivita z anglického klubu, který se letos i díky Tomáši Součkovi a Vladimíru Coufalovi drží v horních patrech Premier League, zase sílí. "West Hamu bylo řečeno, aby zaplatil 35 milionů liber, pokud chce získat Abdallaha Simu, eso Slavie Praha. Český klub se poučil ze svých chyb, když prodal Součka a Coufala tak levně,” stojí na twitterovém profilu West Ham News. Slávistický boss Jaroslav Tvrdík sice tyto řeči uťal, spekulace však nekončí. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud