Okolo Schicka je zase rušno. Toto jsou tři kluby, které ho mohou vykoupit z AS Řím

Okolo Schicka je zase rušno. Toto jsou tři kluby, které ho mohou vykoupit z AS Řím

Okolo Schicka je zase rušno. Toto jsou tři kluby, které ho mohou vykoupit z AS Řím

Okolo Patrika Schicka je rušno. Český reprezentační útočník sice stále patří římskému AS, pokračovat však bude nejspíš jinde. Zbývá jen vyřešit otázku, kde to bude.

Patrik Schick měl v roce 2017 namířeno do Juventusu. Z plánovaného transferu ale nakonec sešlo a český bombarďák skončil v AS Řím, které za něj zaplatilo téměř miliardu korun. Už brzy by se ale měl stěhovat znovu. Které kluby na něj mají políčeno? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

RB Lipsko

PAtrik Schick Lipsko.jpg

Stále ještě nejvážnější adept o zisk Schickových služeb. Lipsko přivedlo českého útočníka v září na hostování s opcí, která je stanovena na 29 milionech eur.  Vedení německého klubu je s českým reprezentantem spokojeno, Schick má na kontě už deset branek, ovšem Lipsko by kvůli koronavirové krizi rádo snížilo cenu, kterou AS požaduje. Jenže to se zatím nedaří.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Newcastle United

Patrik Schick AS 2019.jpg

Podle informací portálu iSport.cz vstoupily do hry o Schicka i dva kluby z Premier League. Jedním z nich je Newcastle, který brzy bude patřit movitým majitelům ze Saúdské Arábie. Jejich přestupovou jedničkou je údajně Ciro Immobile z Lazia Řím, vysoko na seznamu tradičního anglického klubu je prý ale i Schick.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Everton FC

Patrik Schick ČR 2019 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Toto tady už jednou bylo. Everton situaci okolo Schicka sledoval už dříve a aktuálně se o českého šutéra údajně zajímá znovu. Tým z Liverpoolu neprožívá ideální ročník, v tabulce Premier League je až dvanáctý, a tak se dá čekat, že bude investovat do posil. Sázka na Schicka by se The Toffies mohla vyplatit.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud