Okolo Schicka je rušno. Podívejte se, které kluby lákají hvězdu EURA

Patrik Schick odehrál parádní mistrovství Evropy. V pěti duelech nasázel pět branek a stal se jednou z hlavních hvězd celého EURA. Není divu, že se dostal na radar zajímavých evropských klubů.

Pětadvacetiletý Schick dorazil na EURO jako hráč Leverkusenu, do kterého přestoupil loni z římského AS. Bude však v Německu i pokračovat, nebo se zase vydá jinam? Tři kluby, které okolo něj aktuálně krouží, najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 4

AC Milán 

Patrik Schick Chorvatsko.jpg

Dříve byl jednou nohou v Juventusu, potom nastupoval za AS Řím, toto angažmá se mu ale nepovedlo. Z Itálie přestoupil do Leverkusenu, už loni ale o jeho služby stál i AC Milán. A tým ze San Sira údajně okolo Schicka krouží znovu. Je však otázkou, zda by se českému kanonýrovi chtělo zpátky na Apeninský poloostrov. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Everton FC 

Patrik Schick EURO 20.jpg

V souvislosti se Schickem se už dříve hovořilo o jeho možném odchodu do Premier League. A toto téma je znovu ve hře. Jedním z anglických týmů, který o českého útočníka stojí, je podle zahraničních serverů Everton, jehož útočnou jedničkou je Dominic Calvert-Lewin. Žádného dalšího vyhlášeného střelce ale Everton nemá, a právě proto by rád přivedl Schicka. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Tottenham Hotspur 

PAtrik Schick Leverkusen.jpg

Everton však není jediným anglickým klubem, který by Schicka rád přivedl. Pětadvacetiletého útočníka totiž láká také Tottenham. Na soupisce londýnského klubu sice figuruje kapitán anglické reprezentace Harry Kane, jenže ten je pravidelně spojován s přestupem do některého z předních evropských velkoklubů. Pokud k němu dojde letos, tak Tottenham bude muset najít náhradu. Stane se jí Schick? 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud